Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek én is vegyek?

Szerintetek én is vegyek?

Figyelt kérdés

Most vagyunk kint Egyiptomban,unokatesóm 25 euroert vett nike cipot,nyilvan nem eredeti de ezeken mennyire látszik meg?Van pénzem az eredetire is de arra sajnálok kiadni 20-30-40 ezret.

Ő ilyet vett,ezen látszik?

[link]

[link]


2015. jan. 3. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem vennék kamut
2015. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyé cuncu.
2015. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne vegyél! a kamu az kínai minőség, kb 2 hónapig bírja, viszont háromszor annyiba kerül, mint a kínai, csak mert rajta van a nike logó.. ezek a hamisítványok szerintem nagyon cikik, akkor inkább már egy sima, noname edzőcipő, mint ez a replika:/
2015. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Testvérem kint egy Channel táskát vett. Mai napig tökéletes állapotban van és nem mondod meg, hogy nem eredeti.
2015. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
ja, pláne, ha chaNNel..
2015. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem erről lerí hogy kamu. A Nike megéri a befektetést én vettem eredetit Amerikában és azóta is hű társam semmi panaszom nincs rá.
2015. jan. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél! Gagyi vacak, ráadásul ezt sokan látni is fogják rajta...
2015. jan. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Haha, chaNNel! :D Persze, biztos olyan, mint az eredeti, és ezt mindenki el is hiszi! Főleg ha megnézik a hozzá tartozó öltözéket... :D
2015. jan. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én sajnálnék erre ennyit is. Nem igazán világom ez a ronda fajta cipő, nem is értek így hozzá, de erről még én is megmondom ránézésre, hogy gagyi. Nézd meg az orrát, látszik a ragasztás is. 10 eurót nem adnék érte. :D

Inkább vegyél az árán valami olyan szuvenírt, ami egy életre emlék marad, nem egy ciki divatcuccot (illetve utánzatot) ami szétfoszlik mire hazaérsz. :D

2015. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látszik az orrán a ragasztás, ami néhány használat után szét is fog esni... nagyon megéri.
2015. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!