Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen boltban lehet derékban...

Milyen boltban lehet derékban összehúzott egyberuhát venni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aminek a derekánál van az öv, vagy valami szalag, és alatta A-vonalú a szoknyarésze. Bárhogy is nézem, én nem találok ilyet, csak olyat, ami nem hétköznapi, hanem elegáns. Képet sem találtam, csak elegáns ruháról ilyet, de linkelek, h érthetőbb legyen, mire gondolok ( lényeg, h ilyesmit keresek, csak nem ilyen elegánsat; a felső része, mindegy, h milyen, csak derékban megkötött legyen) :

[link]

[link]

[link]



amugy XS-es vagy S-es a méretem

15/L/Székesfehérvár



2015. jan. 4. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos most nem igazán divat, turiban próbálkozz, én ott vettem több ilyen ruhát. [link] hátul megkötős
2015. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Turkáló :( sosem találtam még olyan kis méretben ott ruhát, mint amilyen nekem kell, mert elég vékony vagyok :/ de majd próbálkozom, köszönöm.
2015. jan. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!