Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy van ez a harisnyaval?

Hogy van ez a harisnyaval?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fiu vagyok, de egy dolgot sose ertettem. Ugyebar a lanyok / nok a hideg ellen vesznek fel harisnyat. Egyszer fogadas alkalmabol fel kellett vennem harisnyat a nadrag ala. Kimentem benne az utcara, es nagyon hideg volt. A nadrag akarhanyszor hozza ert a harisnyahoz, mindig hideg volt az erintese. Gondolom, hogy a harisnya es a nadrag koze bekerul a levego es ha ossze er a ketto amiatt lessz hideg. Szoval ha a nok ezt felveszik a hideg ellen, akkor meg jobban faznak tole? Mert rendesen ha nadragot hordot es jaras kozben a nadrag hozza simul a labamhoz, nincs annak hideg tapinstasa, de harisnyaval igen, a valaszolat elore is koszonom.

2015. jan. 4. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nejlonharisnya nem jó a hideg ellen, én arra gyapjútartalmú vagy vastag pamut aláöltöző harisnyát hordok. A nejlonharisnya az szoknyához van.
2015. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hideg ellen vastag pamut harisnyát hordunk... nem nejlont.
2015. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
aha, fogadásból..
2015. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha passzos a nadrág, akkor ez a jelenség nincs.

De a nejlonharisnya hideg ellen... mint halottnak a csók.

2015. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem nem hideg, nekem nincs ilyen problémám. Szerintem a nadrágod tehet, hogy hideg és vagy rövid és bemegy a hideg alá.
2015. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oke bevallom nem fogadasbol vettem fel. Kiskorom ota a szep noi harisnyas labak a hatalmukha vettek. En is vettem magamnak egy harisnyat, ki akartam probalni, tudni es erezni, milyen erzes a harisnya.
2015. jan. 4. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

4-es! Az 5-os Valaszolo megcafol ezugyben teged!

Amugy a kerdesre valaszolva valoban erdekes dolog ez,mert en direkt rovidnacival probaltam a harit,ami ugyebar olyan mint a kislanyoknal a szoknya hari kombinacio es valoban atjart a hideg,tehat nem ertem en sem ,hogy hidegben egy szal harisnyaban minek kell paradezni...

2015. jan. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fizikus, de a nadrág és a harisnyanadrág közötti levegő szerintem éppen hogy szigetel. Nadrág alá pamut vastagot csak akkor veszek, ha NAGYON-NAGYON hideg van, egyébként elég a vastag mikroszálas. Ha jó a csizmád és a kabátod, akkor akkor az többet számít mint a szoknya vagy nadrág kérdés, én télen is sokszor hordok szoknyát, és bár alapvetően fázós vagyok, ha jól felöltözöm, mégsem fázom. Volt egy barátom aki harisnyát hordott, nem fogadásból, hanem mert szerette.
2015. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos vékony harisnyával próbáltad.
2015. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ff vagyok, de nyáron szoktam nylonharisnyát hordani rővidnadrággal, télen farmer alatt, engem melegit, és kenyelmes is! A párom szoktatott rá a harisnyára!!
2015. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!