Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Küldenétek képeket 13 éves...

Küldenétek képeket 13 éves fiú divatról?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 15:12
 1/8 supra01 ***** válasza:
2015. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi 
2015. jan. 4. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
amiket az első linkelt, azokba mind kéne fejenként 2-3 golyó:D
2015. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D hármaskának nagy igaza van!

Amúgy meg szerintem nem kell ezt túl bonyolítani, főleg nem 13 évesen, egyszerűen elég egy normális gyatya,ami nincs agyon koptatva és valamilyen felső, olyan ami nem V-nyakú derékig!!!!

Pl. [link]

[link] innen szinte bármi jó, a lényeg hogy NE legyen ilyen: [link] (máris hányok...)

[link]

[link]

nadrág: [link]

[link]

[link]

És ne legyen ilyen full rátapadós, leggings-szerű, mint ez: [link] (komolyan, olyan idomai vannak a srácnak ebben a gatyában, hogy megirigylem!)

:))

2015. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 supra01 ***** válasza:

Na jó, nehogy megszóljanak többen is:


Itt egy összeállítás:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én is 13 éves fiú vagyok és csak elegáns ruhákat hordok.

Szövetkabát, bőrcipő, barna világoskék és bordó nadrág.Pólót a zarában tudsz venni, mert ott viszonylag csinosak vannak. Az ingek is nagyon jól néznek ki, plusz még egy karórával nagyon jó összhangod lesz.

2015. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :) 5 os: gondolom fallen manias vagy 'D
2015. jan. 5. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 5-től király ,hogy ilyen ruhákba jár. Ha én az osztálytársam (fiú) megláttom ilyen swag yolos izé cuccban rosszul leszek , de ha mondjuk valaki ingben egy jó nadrágban meg egy jó cipőben megjelennik azt mindig megdicsérem. 13/L
2015. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!