Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti egy-egy drágább (25 körül...

Ti egy-egy drágább (25 körül vagy felett) cipőt (milyet? ) megveszitek az üzletben pl nike air maxot 35 ért, vagy vaterán pl 17 ért ugyanazt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább vaterán hisz ugyanah csak olcsóbb tehát jobban megéri de én nem szeretek neten vásárolni ilyet csak ha előtte egy boltban feltudom próbálni hogy méretben tuti jó-e.
2015. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy szoktam, megnézem a boltban, felpróbálom, utána ha jó volt ugyanazt 2-3, de sokszor 10 ezerrel olcsóbban neten megrendelem. Még sosem volt vele gond. Ha nem jó véletlenól a méret, kicserélik 8 napon belül minden gond nélkül.
2015. jan. 4. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
nagyon nem ugyanaz, mivel ilyen helyeken 99%-ban hamisítványt adnak el. amin egyrészt hozzáértő szem látja, hogy nem eredeti, másrészt meg szar kínai minőség 5x annyiért, mint a kínai. gondolkozzatok már.. hogy adhatnának egy 30 ezres cipőt feleanyiért??!! sehogy.
2015. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csakis üzletben. Én ennyiért mondjuk csizmát szoktam venni, mert imádom a szép hosszú bőrcsizmákat. És ugyan azt gondolná az ember, hogy ennyiért már jó lesz, amit kap, mégis nem egyszer előfordult már, hogy garanciálisan kellett cseréltetni, vagy hogy levásároltam. Ezt Vaterán elég nehéz lenne. No meg próbálni is.
2015. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hamisítvány, csak nincs rajta a bolt haszna. Ezért olcóbb.
2015. jan. 4. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
jó, hát akkor hidd azt, hogy nem vernek át és feleannyiért eredetit kapsz mindenféle idegentől a neten:D
2015. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pl ez a szép bakancs nálunk a boltban 28, weben meg 22500+1500 ft szállítás. Azrté 4 ezer ft is elég nagy pénz ilyen tekintetben. Nem?


[link]

2015. jan. 4. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
De ezt nem is a vaterán nézed. Az üzletből számlát kapsz, és tutira élhetsz az elállás jogával, ha pl. mégse jó a lábadra. Ne keverjük a vaterát egy webshoppal.
2015. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jó, de ez egy rendes weboldal.. hadd ne linkeljem vaterás, olx-es és hasonló eladók tömkelegét..
2015. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megveszem boltban... Vagy hivatalos webshop. De vatera és olx gáz, kb majdnem minden hamisítvány! Használtat pedig nem veszek.
2015. jan. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!