Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hordanátok igazi bundát,...

Ti hordanátok igazi bundát, ebben az esetben? Többi lent.

Figyelt kérdés
Itthon találtam a szekrényben, anyáé volt régebben. Nagyon tetszik és pont jó rám. Amúgyis divat a bunda és ez jó meleg télire. Viszont igazi szőrme.. magamtól sose vennék igazit, de ha már megvan itthon, akkor nem mindegy? Nem fognák rám elítélőlen nézni az utcán?

2015. jan. 5. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudják hogy mű vagy igazi nem? akkor meg?
2015. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ezt azért látni ránézésre. aki kicsit is ért hozzá, annak fel fogni tűnni. én is meg tudom különböztetni.
2015. jan. 5. 19:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom az igazi bundával, tehát hordanám, ha tetszene. Viszont szerintem egy bundához szerintem én még fiatal vagyok (25 vagyok), és elegáns dáma helyett inkább röhejes tyúk kinézetem lenne, ezért nem hordok.
2015. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább írígykedve fognak nézni.A párom is hord valódi bundát és még nem panaszkodott,hogy csúnyán néztek volna rá vagy állatvédők zaklatták volna.
2015. jan. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

attól függ hol veszed fel

minimum az ismerősök be fognak szolni, extrém esetben az utcán is simán beszólnak

2015. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos elég nagy szőrmeellenesség lett mostanában.


Én is állatbarát vagyok, soha nem bántanék állatot, csak ha szükségem lenne a húsára vagy bőrére, szőrméjére.


Sokan azt felejtik el, hogy gyakran ezeket az állatokat nagyon jó körülmények között tenyésztik, hogy minél szebb szőrük legyen. Manapság gyakran innen származnak a valódi szőrmék is.


A húsáért tenyésztett állatoknak sokkal kegyetlenebb körülményeket és mészárlást kell elszenvedniük. A szőrméért legyilkolt állatok nagyságrendileg is csak töredéke amennyi állatot leölnek.


Szóval nagyon álszent dolog ez a szőrmegyűlölet, csak a tinilányokat könnyebb behülyíteni a radikális állatvédőknek...

2015. jan. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szóval én nem hordanám a helyedben, mert a végén az ostobák leköpnek, megtépnek, vagy összefújkodják a kabátodat.


egyébként nem muszáj egyetérteni a fenti véleményemmel, de ősidők óta felhasználjuk az állatok húsát, bőrét, szőrméjét, ez teljesen normális dolog. Senkinek nem szabadna bűntudatának lennie, hogy hord egy prém kabátot.


Aki eszik húst, annak meg főleg nem... mert ostoba módon csak azt felejtik el, hogy naponta egy szelet sonka, összemérhetetlenül több halált okozott, mint egy évtizedekre szóló szőrmekabát.


Aki meg teljesen vegetáriánus állatvédő, halat sem eszik, attól még talán elfogadom, hogy nem vesz fel egy szőrmekabátot, és utálja a vadászokat. Amúgy csak álszent baromság az egész.

2015. jan. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Van ezer más meleg öltözet a mai világba ,ideje lenne nem olyan dolgokat hordani mint az öskorba,főleg a divat miatt ölni,hányinger.
2016. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Srácok és csajok számára is nagyon menő.
2017. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Főleg k.rváknak és csicskáknak!
2017. máj. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!