Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire számit nektek?

Mennyire számit nektek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, ha a nők nadrág alá ha felvesznek 20-30 denes harisnyát, ugyebár azt senki nem látja. Ennek ellenére divatosabb, minôségibb, szexibb, igényesebb harisnyát vesztek fel, testszínüt, vagy szoktatok játszadozni a színekkel, mintákkal, és nem 100-200 forintosat vesztek fel a nadrág alá?

2015. jan. 7. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sok drágább harisnyám van. Ha elfut egy szál vagy lesz rajta egy pici lyuk, akkor nem dobom ki, hanem ezeket fogom nadrág alá felhúzni. Direkt nadrág alá nem veszek harisnyát. Egyébként is ritkán szoktam nadrág alá hordani, mert valahogy kényelmetlen, csak egy-két nadrág alatt kényelmes.
2015. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nadrág alá nem mindegy? úgyse látja senki..
2015. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én se szoktam.

Nagyon ritka esetekben fordul elő, de akkor csak testszínűt, és azt, amelyik épp a kezembe akad

2015. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nadrág alá nejlonharisnyát venni, az nem melegít. Pamut való erre a célra.
2015. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nadrág alá sima fekete vagy egyszínű pamut harisnyát veszek csak. Nejlont, mintásat minek vennék alá? Nem melegít, és nem látja senki, még én sem.
2015. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez egy felmeres lett volna, amugy tavasszal elég sokan hordanak vékony nejlonharisnyát a nadrág alatt.
2015. jan. 7. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nadrág alá harisnyát venni, mert nagyon idegesítő érzés, hogy összetapadnak. Inkább felveszek szoknyát és ahhoz két harisnyát, de 20-30 dennek semmi értelme, ha olyan hideg van, hogy két harisnya kell,akkor általában 2 db 100 denest szoktam felvenni.
2015. jan. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nadrághoz inkább bokafixet vagy térdfixet húznak a csajok.
2015. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!