Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen hosszúságú...

Nektek milyen hosszúságú férfi nyaklánc tetszik?

Figyelt kérdés
Pl szerintem ha bőrből van vagy valamilyen madzagból akkor mindenképp a rövidebb néz ki jobban. De a láncoknál medállal mi a helyzet? Nekem egy 70 cm-s állítható nyakláncom van és a mellem alá ér 3-4 cm-el. Nektek milyen hosszúságú és stílusú nyakláncok jönnek be?
2015. jan. 7. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A rövidek tetszenek, ami csak egy kicsivel érnek a kulccsont alá. Mondjuk én lányként sem vennék fel mellig/mell alá érőt, szerintem hülyén néznek ki :/
2015. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ezüstözött acél fonott nyakláncom, ami 30" tehát kb a mellkasomig ér és 5mm vastag. nekem tetszik, az meg, hogy mások mit mondanak nem érdekel. Eddig nem volt rá panasz amúgy. 1-2-en viccelődtek vele, de illik a stílusomhoz, szóval nem para...
2015. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!