Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliba fekete tunika és...

Buliba fekete tunika és fekete leggings nagyon sötét? Kéne valami szín is?

Figyelt kérdés
A tunikán fényes fekete betűk vannak, a leggings egyszerű, a cipőm is fekete lenne. Nem vagyok köver, szóval nem vékonyítani akartam, csak más felsőt nem találtam ami tetszett. Esetleg egy öv, vagy ha vennék egy színes leggingset, az feldobná? Vagy jó ez a csupa fekete is?
2010. febr. 5. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a new yorkerben flitteres leggings?nagyon menő most,divat a 80-as évek,szerintem próbáld meg:)
2010. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak sima fekete, nekem a flitterek nem jönnek be, felsőben is emiatt nem találtam jobbat. Csak egyszerű fekete. Azon gondolkodom hogy egy fényeset kéne venni hozzá talán..
2010. febr. 5. 23:52
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

sztem ez borzasztó:D temetésre mész?

a felsőd semmiképpen sem legyen fekete, annyira feltűnőtlen leszel ebben az összeállításban h az már fájni fog. de komolyan mondom. mindneképpen a felsődön változtass.

egy ilyen fekete-fekete összeállítást már a színes kiegészítők sem dobnák fel.

2010. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem feltétlen rossz ez.Feldobhatnád ezüst vagy pink kiegészítőkkel. Például egy vastag pink öv a derékra szerintem tök jól feldobná.
2010. febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem lenne annyira rossz az elképzelés (bár személy szerint én úgy gondolom kevés önkritikával vállalják be sokan a leggingset), de két napja pont megállapítottuk bőmmel, hogy 3ból kettő csaj így volt felöltözve... (legtöbbször fekete szemkontúrral (ami megintcsak nem sok embernek sikerül igazán jól) és vasalt, tépett hajjal) Szerintem legyél feltűnőbb és egyedibb! Valami színt mindenképp, de talán valóban ne feltétlen rögtön flittereket... xD Piros, sárga, csak ne legyél olyan, mint az összes többi, mert abban semmi poén és fantázia!
2010. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor azthiszem új felsőt keresek, csak ez most annyira tetszik.. Esetleg ha a leggings lenne színes? /világoskékre gondoltam így elsőre/
2010. febr. 6. 21:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és szőke vagyok azért gondoltam hogy annyira nem rossz a csupa fekete!
2010. febr. 6. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

ha szőke vagy jobb választás lenne a pink mármint övben és kiegészítőkben

valami óriás pink füli vastag karperec esetleg a cipellő lenne rózsaszín,táska...

nekem nincs bajom a feketével és jól áll a szőkéknek :)

2010. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!