Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ömm Ebay-en használt cuccok...

Ömm Ebay-en használt cuccok vannak, vagy mi?

Figyelt kérdés

Ezt abból vontam le, hogy minden.. sokkal olcsóbb. Egy pulcsi, ami kb. 7000HUF körül lehet, mert elég jól néz ki, az csak 2400HUF.

Viszont, az ilyen hirdető oldalakon nem lehet használt cikket eredeti reklám fotóval feltenni. sSak saját készítésű képpel. Vagy, nem, vagy most mi van? Válaszokat köszönöm:3



#divat #stílus #eBay #használt #nincs ötletem más kulcsszóhoz
2015. jan. 9. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden terméknél oda van írva hogy új vagy használt... Ha valami márkás ruhát nézel akkor valószínű hogy hamisított, nem eredeti.
2015. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és egész pontosan hova van írva? Neharagudj, hogy így értetlenkedek!
2015. jan. 9. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
USED a használt, NEW az új, ki lehet választani a mutatandó felületen hogy miből mennyi van. Used-ból általában sokkal kevesebb de függ h mit akarsz venni.
2015. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A ruhák nagyon-nagyon-nagy aránya kínai, és ebay-en sokkal olcsóbb, mintha itthon vennéd meg (nem megy végig az itthoni gyártó-nagyker-kisker-fogyasztó láncon).

Én az ékszereket szoktam onnan venni, mert ugyanazokat árulják 1 dollárért, amit itthon a Bijou Brigitte meg a Claire's 2500-3000 Ft-ért veszteget.

De egyébként igen, mindegyiknél fel van tüntetve, hogy új vagy használt.

2015. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ömm" ??
2015. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!:)


Még annyi kérdésem lenne, hogy pl. ruhánál általában a méret eltalálása stimmel? Mmin van azzal gond, hogy nagy/kicsi?

2015. jan. 19. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!