Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák előnyösek a...

Milyen ruhák előnyösek a vékony lányoknak? (linkeljetek)

Figyelt kérdés
szeretnék hízni, de nem megy (hízókúratippek?)
2010. febr. 6. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ.. egy vékony lánynak szinte minden jól áll.. tűnhetsz még vékonyabbnak, vagy akár "optikai hízást" is elérhetsz.. szerintem ami jól áll egy vékony lánynak a bokacsizmába tűrt csőfarmer. ez a kedvencem :)

hízókúrában sajnos nem tudok segíteni, sokan vannak olyanok akik rengeteget esznek, de egy grammot nem híznak.

én sajna pont az ellentéte vagyok, keveset eszem, de hatékonyan :D

2010. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy írt(ál)!
2010. febr. 6. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Világ életemben vékony voltam és nekem is mindig mondták hogy hízzak de már nem nagyon érdekel a dolog. Van olyan nap hogy szinte egész nap nem eszek semmit, de ha otthon vagyok akkor képes lennék kienni a hűtőt. Hízástippek:egyél sok kenyeret, de szerintem inkább sportolj (kardio, kondigépek) és igyál olyan tejes turmixokat azok testtömeg növelők, de nem háj rakódik rád hanem izom.

Öltözködés (mondjuk 180cm is vagyok, úgyhogy nekem vigyáznom kell ne tűnjek nyakiglábnak)

Véknyakon kifejezetten jól mutatnak a nagy minták, a vízszintes csíkok, a cső vagy répanadrág, a mini szoknya , érdemes próbálgatni mert lehetsz mondjuk vékony kis mellel/nagy mellel/alacsony/széles vagy keskeny csípővel.

Küldj képet úgy többet tudunk segíteni!

2010. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyél sok-sok cukrot:)Csak el ne hízz;)

A vékony lányoknak a bő farmer jó és ha például nem tudom hány éves vagy de ha már olyan 25 körül akkor a munkába egy jó kis elegáns szűkkebb nadrággal( de az se legyen cső) egy bő lenge fölsővel..:)

Ha fiatalabb vagy és nem jársz dolgozni akkor nem előnyösek a legginsek a harisnyák , a szoknyák ezek csak csak vékonyítanak..fentre ne válassz túl szűk fölsőt de ne válassz túl bővet se...az aranyközépút a legjobb :)

2010. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!