Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színházba milyen ruhát szokás...

Színházba milyen ruhát szokás most felvenni egy férfinak?

Figyelt kérdés

Régen voltam színházban akkor csak öltönyt vettem fel, de most állítrólag lehet lazábban is venni? mi az ami illik még?

Farmer mellé milyen ing, vagy szövetnadrág és ing meg pulcsi? kb. 10 éve jártam utoljára. :)



2015. jan. 12. 08:11
1 2
 1/12 goolky válasza:
Lassan az emberek bármit felvesznek színházba is, ennyire megtisztelik az eseményt. De ha pl akár farmerben vagy, de inget, és mondjuk egy sportos zakót felveszel, nem fogsz kilógni a sorból.
2015. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Pont ezért kérdeztem, mert hallottam ezt a zakós stílust, de így nem öltözködöm, sportosan szoktam javarészt. Zakóm nincs, nem hordok. :)
2015. jan. 12. 08:50
 3/12 anonim ***** válasza:

fehér ing jó, az önmagában is elég ünnepélyes, valami jó pulóver, de azt, mivel nagyon meleg van, úgyis leveszed.

Jó szórakozást kívánok!

2015. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jókívánságot, és a segítséget is! meglesz! :)
2015. jan. 12. 10:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Fekete hosszú ujjú poló+zakó, fekete gatya, fekete cipő.
2015. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 12. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy hova. Most láttam közvetítést az Operából, és nem egy férfi kb. pólóban és pulcsiban ült ott. Az egy dolog, hogy most már többen így öltözködnek, de attól még bunkóság, Operába azért illene egy öltöny...

Kisebb színházba elég egy elegánsabb (értsd sötét, nem szakadt) nadrág és egy ing.

2015. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én a zakót ajánlom. Jó szolgálatot tett régebben, és most is.
2015. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

na tegnap megvolt a nagy színház. Végül nem mentem öltönyben. sötét farmer fekete ing lett alá fekete póló.

És fekete alkalmi cipő.

Mondták, hogy a Thália nem kiöltözős, de örültem, hogy "lazábbra" vettem a figurát.

Hogy oda milyen csiri-csáré ruhákba mentek. még így is a legjobban öltözöttek között voltam.

2015. jan. 14. 10:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit láttál és hogy tetszett?
2015. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!