Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen és hasonló pánt...

Az ilyen és hasonló pánt nélküli fűzők meg tudják tartani a nagyobb melleket?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2015. jan. 13. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A második mindenképpen.

Nekem van több fűzőm is, van amelyik viselhető melltartó nélkül, van amelyik nem.

De a legrosszabb esetben lehet alá melltartót venni, lekapcsolod a pántokat, és elég szorosra fűzöd, megtartja szépen a melltartót is.


21N (70D-E)

2015. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A második az egy mell alatti fűző... Rendes fűző megtartja, de szerintem hülye alakot csinál neki / lelapítja. Szemből jól néz ki de oldalról elég furi. Én így magában semmiképp sem venném fel hálószobán kívül, mindenképp vennék alá valamit.
2015. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A második tényleg mell alatti fűző.

Az olyan típusú fűzőt, mint amilyen az első képen van (egyenes mellrész), direkt kis mellű lányoknak szokták ajánlani, ugyanis optikailag nagyít.

Nagy cicikhez valami olyasmi kellene, mint ami a 3. képen van (szív alakú mellrész), ha nem ordítana róla, hogy vér gagyi. Jó minőségű, acélmerevítős fűző tartana. Ahhoz, hogy ne nézzen ki hülyén rajtad, erősen ajánlott több típust is felpróbálni (mellméreten kívül van még néhány meghatározó dolog).


Ajánlott szakirodalom: [link]

2015. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!