Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem lehet rendelni a...

Miért nem lehet rendelni a Mango Outlet-ből?

Figyelt kérdés

Bármit próbálok megrendelni ( [link] mindenre azt írja ki, hogy üres a kosaram: "Your shopping bag is empty"

Ez miért van vajon? Akkor miért hirdetik, hogy mindent kiárusítanak? Nem értem.



2015. jan. 14. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
én is néztem, de nem tudom mi a probléma, viszont lenne egy kérdésem, nem tudod mennyi a szállítási költség?
2015. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom, akkor 8 ezer forint felett ingyenes. Én most rendeltem karácsonyra egy szuper jó kabátot Barcelonából, hamar megküldték, tökéletes, olyan mint a képeken.

Viszont a nadrág kicsi lett, valaki írta talán a nőklapja cafén, hogy a Mango Outletben a nadrágokból egy számmal nagyobbat érdemes rendelni.

De azt is megteheted, hogy bemész egy Mango üzletbe, megpróbálod, hogy miből melyik a jó méret és már nem tudsz mellényúlni. Én eldöntöttem, hogy csak innen fogok rendelni, mert nagyon meg vagyok elégedve mindennel.

2015. jan. 15. 11:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, a kérdésedre meg a válasz, nem tudom mennyi, mert eddig mindig 8 felett sikerült rendelnem. Szerintem megéri akár ismerőst is bevonni, mert általában 2 ezer a posta ilyen árukra.
2015. jan. 15. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
köszi, tényleg vannak jó ruhák
2015. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!