Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos még a farmer mellény?

Divatos még a farmer mellény?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék egyet, mert nagyon tetszenek, és szerintem tökre feldobnak rgy egyszerű szerelést. Régen amikor ezek

bejöttek szinte mindenkin ilyen volt,most meg már nem is látok senkin.:o Divat még? Vegyek egy ilyet,vagy hagyjam már?



2015. jan. 14. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szoktam sűrűn látni, de nekem nagyon tetszenek. Ki nem szarja le, hogy divat-e még? Ki mondja meg, hogy mi a divat?

Vegyél nyugodtan, biztosan jól fog állni :D

2015. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még az. persze attól függ, mivel hordod.
2015. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A farmer mindenhogy, minden formájában, mindig divatos lesz :D Lehet az nadrág, ing/blúz, mellény, dzseki, akármi.
2015. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Azthiszem venni fogok:) a baj csak az hogy eddig ahol láttam jókat, 4000 ft-ot is elkérnek érte! Nem sok az egy kicsit?
2015. jan. 14. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen mellènyem és meg kell mondjam, megérte! 2 éve ezt hordom és sokan dícsérik
2015. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
4000nél csak többért van. a jobb kinézetűek a boltokban... szóval ezeket drágán adják, mióta nagyon bejött..
2015. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek, de nem látok boltokban, vagy csak olyat, ami nem tetszik :( Te hol láttál?
2015. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!