Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok melyik csizma tetszik...

Lányok melyik csizma tetszik jobban nektek? Szeretnék vásárolni egy csizmát most a leárazásokkor de nem tudom melyik lenne megfelelőbb. Nőiesen és fiatalosan öltözködőm.23/l.

Figyelt kérdés

Ez ami lapos: [link]


A magassarkú:

[link]

Esetleg egy UGG: [link]


2015. jan. 15. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én az első linken látható laposat venném. Álmaim csizmája.


Az UGG kevés embernek áll jól, akinek vastag a lába, azt még vastagabbá teszi, a vékony meg lábakon nevetséges... A magassarkú meg nem praktikus, és szerintem ez nem is szép igazán.

2015. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Álmaid csizmája komolyan?:)

Köszi a választ? :)

Mivel tudnád felvenni gondoltál erre? Nagyon nőies, elegáns visszont vékony bőr még cipzár sincs rajta, nem is egy lovaglócsizma. Farmerbe nem lehet betürni (probáltam üzletben a csizmát). Hány éves vagy?

2015. jan. 15. 14:47
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2015. jan. 15. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja, nagyon tetszik, de én csak ilyen lovaglócsizmásabb fazont találtam.


Hát szerintem leggings (akár alatta plusz egy vastag harisnya, ha fázós vagy) és hosszított felső/pulcsi. Vagy vastag harisnyával akár enyhébb téli napokon szoknyával/ruhával is hordanám. A farmerhez tényleg vékonynak tűnik, maximum jeggings-hez jó lehet.

2015. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4# a Höglbe lehet kapni ha érdekel.

Ez az hogy csak szoknyával vagy ruhával lehet felvenni harsinyával, mert nadrágba nem fér bele olyan finom darab. A másik kettőt fel lehet venni nadrággal is.

2015. jan. 15. 14:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első csinos, az UGG csizma pedig felejtős, hidd el nekem. A divattal kapcsolatos oldalakon röhögnek az ilyen csizmát hordó hölgyeményeken, és lehet hogy puha, de hihetetlen ocsmány, bumszli.

Az elsőt sima farmerrel venném, blézerrel vagy egy hosszabb pulcsival, de inggel is tökéletes. Fantasztikusan néz ki. :)

2015. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Farmerbe be hogyan is?Hogy a csizma látható legyen vagy a farmer belső részén legyen a csizma? Alig fér bele, talán ilyen jeggings szerű farmerrel lehet csak megoldani. Tényleg egyedi darab :)
2015. jan. 15. 14:58
 8/13 A kérdező kommentje:
6# Köszi a választ!
2015. jan. 15. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Én általában jeggingst vagy nagyon slim fit gatyát hordok, csizmán kívülre sose húznám. :) (Abban az esetben, ha jeggingst veszel, gondolom mondani sem kell, hogy mindenképpen fenék alá érő felsőrésszel tedd)
2015. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a magassarkú tetszik nagyon ^^

Az első sem rossz.

Az UGG semmiképpen. Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen hányadékul kinéző valami hogy jöhetett egyáltalán divatba.

2015. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!