Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valódi bőrnadrág vagy műbőr naci?

Valódi bőrnadrág vagy műbőr naci?

Figyelt kérdés
Felpróbálgattam mindkettőt, de más egy próbafülke, mintha egész nap szeretném hordani. Főleg olyanok véleményét kérdezném, akinek volt már mindkettő. Mi a tapasztalat, melyik a kényelmesebb, praktikusabb, jobban kihasználható?

2015. jan. 16. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak valódi!!!!
2015. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van valódi és a páromnak is.Én pasi vagyok de a párom kombinálja szőrmével is.A mű az mű,szóbs sem jöhet.
2015. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A valódi egy életen át kitart, ha jól karban van tartva, a mű két év alatt tönkremegy ha használod, ha nem használod akkor három év alatt. A kényelmesség az inkább a béléstől függ meg a szabásától, de jobb egy olyan anyagban lenni ami "gyárilag" hajlékony, mint egy mű merev valamiben ami minden mozgásnál, hajlításnál romlik és előbb utóbb lepereg a műanyag réteg a szövetről.
2015. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért a két fillérért, de ilyen kérdések alatt hol vannak a felháborodott állatvédő aktivisták, akik a szőrmés kérdések alatt szoktak hőzöngeni?
2015. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszik,hogy a bőrnadrághoz az állatok jókedvűen és önként ugranak ki a bőrükből.
2015. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A műbőr bármilyen jó utánzat sosem szellőzik úgy mint a valódi bőr.Tehát egész napos viselésre alkalmatlan !

[link]

2018. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Imádom, hogy minden bőrkérdésnél előugrik egy környezeti szakértő guru, aki ossza az észt az állatok gyilkolásáról!

Ok, és okozati összefüggések messze elkerülik persze.

Szóval mint az nyilvánvaló a legtöbb hazai termékhez nem ölnek krokodilt a "Dándik". A disznót és a marhát, kecskét, birkát, nyulat, szarvast, stb. meg nem a bőréért ölik, így a bőr melléktermék, ami elkészítése után praktikus öltözködési anyag, több évtizedre, nem úgy mint a műanyag szarok, amikkel eltemetik lassan a "föld légző pólusait"!

Klasszikust idézve a műbőr nyáron melegít, télen hűt. Azaz:

Télen belefagysz, nyáron meg beleizzadsz.

Egy idő után meg elkezd a műanyag szétmálni, leszakad a szövet ill. pamutrétegről. Onnantól csak környezetnek teher.


Egy igazi bőr ha jól van elkészítve, addig jó míg ki nem növöd! ;)

2020. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!