Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan skinny csőfarmert lehet...

Olyan skinny csőfarmert lehet fiúnak ajándékba venni, ha tudom a méretét?

Figyelt kérdés
Cipőt azt tudom nem szokás, de nadrágot vehetek neki. Nagyon sok a kopott nadrágja, most pedig divat a csőszárú.
2015. jan. 17. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Miert ne!

De meret nelkul nehezen oldod meg..

2015. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Bocs elertettem ,ha tudod akkor plane.
2015. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak ha biztosra tudod a méretét, és hord is ilyesmit. Mert mondjuk felénk egyetlen fiú sem venne fel skinny farmert az biztos.
2015. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy dolgot jól véss az eszedbe: pasinak soha de soha nem veszünk ruhát anélkül, hogy előtte felpróbálta volna és mondta volna, hogy igen, tetszik neki és szeretné. Ellenben csúnyán is elsülhet a dolog és veszekedéshez vezethet...
2015. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
4essel értek egyet (F) no komment :)
2015. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:
ja mondjuk annyi komment mégis - ha gördülékenyen veszed ha egyáltalán nem tetszik neki és nem 'örülteted' érte akkor okés. de kaptam már én is nem egy ! olyat ami fölösleges volt..
2015. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne, attól, hogy tudod a méretét, még egy méreten belül is vannak különbségek. Szóval nekem 10-es/38-as méretű nadrágjaim vannak, de bővel vannak a boltban olyan 38-asok, amik vagy kicsik, vagy nagyok, vagy "tökösek".

Attól, hogy divat a csőszárú, még nem biztos, hogy ő felvenné. Az én párom sem vesz fel ilyet. És még az sem biztos, hogy a színt eltalálod.

A #4 válaszolónak teljesen igaza van, ha a pasi nem próbálja fel és nem bólint rá, akkor NE!

2015. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Tudod a méretét?


És azt is tudod, hogy egy-egy márka ugyanakkorának számozott nadrágja két számot simán eltérhet? Sőt, ugyanazon boltban ugyanazon márka két fazonja is.


És amúgy is baromira emberfüggő, ki mennyire szereti, ha feszül rajta. (Meg aztán az a környezet, ahová menne vele.) Azt fel kell próbálni. Meredekebb téma, mint egy cipő, esküszöm.


Hát jó igénytelen lehet, akinek lehet csak úgy venni nadrágot. Maiak már nem ilyenek. Fiúk sem.


Szerintem max ilyesmi hozzáállással lehet: "Van nálam egy nadrág, nem próbálod, meg? Ha jó, tetszik, lehet a tied, különben viszem valamelyik unokaöcsémnek." Ez így jól is elsülhet. De az ilyen ajándékba kapott ruhák rendszerint a szekrény mélyére szoktak kerülni, oda is csak azért, mert nem merik megsérteni az ajándékozót.

2015. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!