Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni egy Nike Air...

Szeretnék venni egy Nike Air Force-t?

Figyelt kérdés

Nézelődtem mindenhol és újonnan 28alatt nemtaláltam...Fehér,magasszárút szeretnék venni,de más emberek rendesen raktárrol rengeteg méretbe tudnak fele annyiért eladni...(12-18ezerig).Én találtam egy kiemelt hirdetést olx-en több méretben,raktáron 16.990FT-ért...Szerintetek eredeti?Szerintem teljesen úgy néz ki mint a rendes tehát gondolom én eredeti...Illetve ezek a cipők műbőrök vagy eredeti bőr,mert a műbőr úgytudom repedezik:)

[link]


2015. jan. 18. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem eredeti. ha eredetit akarsz, akkor az ilyen gyanúsan olcsó rendelgetős oldalakat felejtsd el. törődj bele, hogy egy eredetinek megkérik az árát. ha nincs rá pénzed, inkább vegyél egy nonamet, mint egy hamisítványt majdnem 20ezerért..
2015. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ezek nem eredetiek. Mellesleg szerintem ez rettentő ronda is.
2015. jan. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az eredeti és nem eredeti között mi a különbség?Multkoriban találtam 16ért raktárrol szintén fekete,fehér alacsony és magasszárút is és minden kis-nagy dolgot megnéztem rajta még a varrást is hogy megy pipa mekkora még a talpbetétnek is mi van ráírva és minden megeggyezett az eredetivel...
2015. jan. 19. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat lehet, hogy ranezesre megegyezik, ehhez nem igazan ertek, de minosegben messze alulmulja. Az ilyen gagyi hamisitvanyok max fel, egy evig huzzak, ahhoz meg azert eleg sok penz ez erte.
2015. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És miből vetted észre,hogy nem eredeti?Mert én esküszöm semmit nem látok...Van egy-kettő(Pl. amit linkeltem)amin észrevehető nagyon,hogy csúnya és nem eredeti...De ezeken még a legkissebb varrást,nyelv cimkét,cipőtalp cimkét mindent megnéztem és teljesen ugyanaz...Egyébként ezek eredeti bőrök vagy nem?:)Mert a kamubőr az úgytudom repedezik
2015. jan. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!