Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a ruhak szepe vagy...

Ezek a ruhak szepe vagy inkabb csak atlagosak? A csajok megnezik az ilyen ruhakat mas csajokon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2015. jan. 20. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szépek de én nem irigyelném őket.
2015. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
71%

Nekem személy szerint nem jon be...:) szerintem tuuuuul barbis . Ugye nekem szinte csak fiu ismeroseim vannak es szoktam.roluk beszelgetni a lanyokrol . Eddig 10bol 9 azt mondta hogy inkabb megneznek egy vad csajt fekete szoknyaba mint egy barbiebabat.:) de ez csak az en egyeni velemenyem. Mindenki azt hord amit szeretne :)

20/L

2015. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Se nem szépek, se nem átlagosak, csúnyák. Az elsőnek jó a fazonja, de ez a minta kiveri a biztosítékot.

A másodikat meg hagyjuk... Az a szín, az az anyagkombináció, az a fazon...

(Egyébként soha nem nézem más lányok ruházatát.)

2015. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elsőt csak azért, ha látnék ilyet, mert túl virágos s nem tetszik és érdekelne ki hordhatja.


Második szép, elegáns, ez jobban tetszik.


Igaz egyiket sem venném fel, nem az én stílusom.

N

2015. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első egyáltalán nem tetszik, a második szerintem szép. Felvenném, ha lenne, de nem irigyelnék érte senkit. Megszoktam nézni más csajok ruháját. Én sokat tanulok a divatról abból, hogy mások ruháját nézem.
2015. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se jön be igazán, nem venném fel őket.

De valószínűleg megnézném az utcán, mivel mégis azt mutatja, hogy az illető törődik magával.

19

2015. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a második tetszik
2015. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hehe, nekem pont az első jön be nagyon, főleg mert nekem ehhez hasonló fazon áll a legjobban. Öv és szemüveg nélkül nem barbis egyáltalán. A másodiknak is jó a fazonja, de a színe/anyaga nem tetszik, azt pillantásra sem méltatnám :).
2015. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem átlagosak. Elég sok ilyet látni nyáron, szóval fel sem tűnik. Amúgy sem szoktam másokat nézni.
2015. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem az én világom, de ettől függetlenül nem nézném meg máson, egyfelől, mert nem izgat és mindenki azt hord, ami neki tetszik, másfelől meg elég sokan öltözködnek így, ezért nem is feltűnő.
2015. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!