Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A haspólót hogy érdemes...

A haspólót hogy érdemes hordani, hogy ne legyen kirívó?

Figyelt kérdés

Most akkor látszódjon ki a köldök vagy sem? Az ribis ha kilátszik a köldök? Tehát..


Melyik ízléses?

1.Köldök villantva, hosszú nadrággal [link]


2.Köldök nem villantva de szoknyával [link]


3.Köldök nem villatva de rövidnadrággal [link]


Hol ezt, hol azt olvasom és nem tudom eldönteni. Inkább 25 éves felüli férfiak véleményére lennék kíváncsi, hogy nektek hol a határ :) Köszönöm!



2015. jan. 21. 11:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egyik változat sem tetszik minden napos viseletnek.

Haspólót maximum nyaraláson tudnék elképzelni, strandos öltözékhez. Vagy pedig edzőteremben, vagy sportoláshoz.

2015. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Hát én ugyan nő vagyok, 30 éves, de szerintem ez mindenhogy ízléstelen. Még tökéletes alakkal is.

Meg hát tiszta kilencvenes évek...

2015. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem a képeken szereplő ruha a lényeg hanem ahogy hordják, csak félreértések elkerülése végett mondom :)
2015. jan. 21. 11:36
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem értettem félre, és még mindig tiszta kilencvenes évek. Ízléstelen ez mindenhogy.
2015. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

3: Én nem a ruhákról mondtam véleményt, hanem a haspólóról úgy általában. Nekem sehogy sem tetszik, se köldökkel, se köldök nélkül. Szóval nem értettem félre a kérdést :)

1. voltam

2015. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem neked mondtam, hanem mindenkinek, hogy senki ne értse félre :D
2015. jan. 21. 11:40
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az 2.-3. nagyon tetszik és bár kilencvenes évek,pont hogy most a retro a divat!

1. nem is néz ki jól meg inkább már átcsusszan az izléstelen határa felé.

2015. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem akarsz kirívó kenni akkor minek a haspolo?


A 3. nem rossz de kicsit kihivo.

2015. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Munkába, iskolába szerintem egyik sem való. Vásárolgatni, nyaraláshoz, sporthoz, buliba oké. Nekem az első jön be legjobban, a második képen a felső mindenképp kihívó, a harmadikon meg hiába szolid a hasán, ha a feneke meg kint van. A magyar átlagember szerintem kb ekkora hasvillantást képes elviselni hétköznap, de már ezzel is kilógsz az átlagból [link]
2015. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az összes változat tetszik, az egyedüli ami szerintem ízléstelen, az a leggings-croptopos összeállítás, és nem azért, mert kihívó lenne, hanem szimplán nem esztétikus.
2015. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!