Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik ruhát vennéd fel...

Melyik ruhát vennéd fel retro-buliba?

Figyelt kérdés

Nem akarok mindenáron retro-n kinézni, inkább az a cél, hogy csini legyek :)


Még rólam: 21 vagyok, 174cm magas, 60kg. A derekam szép vékony, viszont a csípőm jó széles és a cicim is pici :(

Ez alapján melyiket választanátok?


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]


2015. jan. 22. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Széles csípőhöz és pici mellhez egyik sem ideális szerintem.
2015. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Értem, hogy csiniakrasz lenni, de ha retro buli, akkor azért jó lenne a kettőt összekötni... Ezek a ruhák kicsit közönségesek, és kicsit sem retrosak... Talán az utolsó, abban akár csinos is lehetsz, és még akár retro is lehet. A 4. is szép, de nagyon nem retro...
2015. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is lehetne retrossabb a repertoar. Esetleg az ötös meg a hetes elmegy retroba is, de azert megerőltethetnéd magad jobban:) Nem akarsz inkább olyan helyen vásárolni, ahol fel is tudod próbálni a ruhát? Az ötös pl. necces, hogy nem fog olyan jól mutatni, ha kisebb a cicid...
2015. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék annyira retro-s cuccot, mert eddig akárkivel beszéltem, mindenki sima koktélruciba jön, mert utána megyünk át másik helyre.
2015. jan. 22. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Körte alakhoz nem igazi egyik se de ha csak ilyesmi közül választasz akkor max az 5., mert a harangszoknya nem tapad a széles csípőre derékban összefogja az öv és a melltartó részbe szivaccsal kitömve jó hatást kelthetsz.
2015. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Azért annyira nem vészesen széles ám :D Nincs nagy seggem, csak szélesebb a csípőcsontom, és a sport miatt a combom is, de attól függetlenül formás :)

A cicim pedig 75B :/

2015. jan. 22. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én is az 5-öst akartam írni, nem a 4-est!!
2015. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül az 5-ös :)
2015. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én a 4-est venném fel

5-ös se rossz, de nekem nem jön be ez a nagyon nyári szerűség

2015. jan. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!