Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Fiamnak vennék Supra cipőt...

A Fiamnak vennék Supra cipőt megéri?

Figyelt kérdés
16 éves a fiam és minden cipőjét tönkre teszi. Egyszreűen eddig bármilyet vettem neki (nem kínai cipőkre kell gondolni hanem nike adidas puma stb ami meg 20 ezer forint környékén van) 1 hónap után kigacsolódik lekopik a mintázat és rossz ránézni. Pedig vigyáz rá nem abban focizik de megis. De az asszony nem engedi hogy draga cipőt vegyek neki mert "azt is ugyan úgy tönkre tenné" én nem tudom igaza van e. Felháborító milyen draga egy ilyen cipő. Neztem hogy mindig vannak akciók hogy 40 ezer helyett csak 15-6 ezer de ezekből mindig csak 1-2 db van és azok is ilyen 46-os meretűek amit senki nem vesz meg. Minden mas ami normálisan is néz ki és méretbe is jó az legalább 35 ezer. Én írtam hogy divat meg stb de ez jobban bírna mint egy Adidas neo vagy egy Nike airmax? Jobbak ezek a cipők valamivel vagy csak a divat és a márka ilyen draga. Számomra nem sok 35 ezer forint de ha arról beszélünk hogy 35 ezer forint egy cipő rosszul tudok lenni

2015. jan. 23. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam lábán is nagyon rongyolódtak a cipők, idén a Decathlonban vettünk neki cipőt, olcsóbb is és egyelőre jól bírja (csak fűzőt kellett cserélni). Egyébként Adidas neo az kb = gagyi adidas (adidas úgy vettem észre nagyon ingadozó minőségű, van hogy 5 évet is kibír, van hogy egyet se); az Airmaxot ha nem 40 000 körül vettétek akkor vlsz hamisítvány volt, szóval egy Supra akár jobb is lehet.
2015. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak rá kéne akkor beszélnem a feleségemet. Ami azt illeti természetesen a fiam mar azért is akar Suprat mert ez világ márka. Ha végig megyünk azt utcan azért nem mindenki laban van ilyen. Így kimondva nem sok penz megéis kevesen áldoznak rá. Nálunk mindig én vagyok az aki könnyebben kiadja a penzt. Lenne rá penzünk úgy hogy nem hiányozna sehonnan megis az asszony nem akarja megengedni a draga cipőt. Fogalmam sincen hogy miért ilyenek a nők
2015. jan. 23. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
A Supra csak egy ócska divatmárka. Hiába annyi minőségben sehol nem éri meg az árát. Jó eséllyel ugyan úgy fog tönkremenni az is a fiad lábán. Bazári konzumszar.
2015. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bár nem cipő, de had mutassam meg én hogy jártam a márkával. Nem olcsón megvettem egy pólót, hát talán egy év telt el, és elkezdett iszonyatosan lepörögni róla a minta. Pedig kímélő mosáson ment mindig, meg normálisan volt tartva. A logo türkizkék volt a felirat meg hófehér. ennyi maradt meg belőle. Innentől fogva az én szemembe egy kupac szart nem ér a Supra név.


[link]

2015. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:(
2015. jan. 23. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki inkább túracipőt vagy túrabakancsot esetleg bundeswehr/swat/martens/shellys/undercover/gladiator bakancsot. Az a lényeg hogy ne egy cipőt hordjon folyamatosan hanem 2-3at felváltva.
2015. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezeknek általában van 1-2 év garanciája, ha baj van vele, vissza KELL vinni és reklamálni.
2015. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Supra nem valami jó, inkább Nike Air Maxot vennék, vagy valami olcsóbb (20 ezer Ft) Nike cipőt....:))) Én mindig is a Nike vagy Adidas cipőket veszem, és még egyben sem csalódtam, viszont azt tudni kell, hogy én kb. évente cserélem....:D
2015. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!