Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti rendeltetek valamit már a...

Ti rendeltetek valamit már a netről? Például szoknyát, vagy egyéb dolgot.

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni a sammy dress oldalról egy hátizsákot, de még soha sem rendeltem internetről.Mi volt a tapasztalatok?

#Dress.Internet.Shop.OnlineShop
2015. jan. 23. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már rengeteg mindent rendeltem netről.

- ruhákat

- cipőket

- táskát

- ékszereket

- órákat

2015. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendesen le is küldték?

Mi volt a tapasztalatod? :)

2015. jan. 23. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mindig megkaptam rendesen, csak néha a méretekkel volt gondom.

Pl:

Most karácsonykor rendeltem egy csizmát 6 méretben (UK6 = 39) de UK 5.5 hoztak ki. Mivel a csizma formája jó így éppen jó volt a lábamra.

Vagy most jött ki egy nike cipő ami szintén 6 méret. 6-os méretben kaptam, de valamiért nagy, olyan mintha 7-es lenne..

Rendeltem nadrágot is a megfelelő méretben, de az is kicsit nagyobb...hát ilyen apró dolgok. De mindig megkapom amit megrendeltem.

2015. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokmindent rendeltem már, ha esetleg nem jött meg akkor szóltam és mindig visszautalták az árát. De ilyen csak kétszer volt az 5 év alatt.
2015. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen a válaszokat ;)
2015. jan. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!