Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, ha Mustang fehér farmer (28e Ft) nadrágban és Tommy rózsaszín ingben járok (30e Ft)? 17F

Figyelt kérdés

Főleg a suliban, nagyon néznek.

Mi a baj a rózsaszínben, vagy a fehérben?

És ha randira megyek azért van rajtam, akkor mi van.


2015. jan. 24. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem a színekkel van baj, hanem azzal, hogy irreálisan drága cuccokat hordasz.
2015. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hisz a felnőttek is 25-30 ezres farmerokat, pulcsikat hordanak, mint én gyerekként.
2015. jan. 24. 14:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik felnőtt. 30 ezer forintért egy ing igen is drága. Egy kabát már nem lenne az.

És a másik fele: a felnőtt megkeresi magának a pénzét, és arra költi, amire akarja. Gondolom te 17 évesen anyukádék fizetéséből menőzöl.

2015. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
32%
engem tökre nem zavarna,nem is tudnám mi van rajtad.mer nem tom melyik cucc drága+menő.>MÉGSEM HÜLYESÉG AZ ISKOLAKÖPENY..
2015. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert ugy nézhetsz ki mint egy b uzi😄
2015. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Szarni rá, ha neked tetszik, a te dolgod mit hordasz. Én személy szerint nem vásárolnék ennyiért olyat amihez kísértetiesen hasonlót ötödennyiért is tudok venni, de ez is a te dolgod. Ha meg a rózsaszín miatt cikiznek, merthogy az lányos, akkor pedig beszűkültek és nem érdemes velük foglalkoznod, olyan színeket hordasz, amilyet akarsz.
2015. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerinted bárkit is izgat hány forint a te farmered? ha ránéznek nem azt látják, hogy most ez egy 28 ezer forintos nadrág, hanem hogy hót b__uzeráns vagy
2015. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mennibe került...másrészt elég meleg összhatása van.
2015. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, főleg hogy se a márkáját nem látni, se az árát, az meg hogy ronda színekben jársz magánügy, engem nem érdekel. Max jó tanács: ugyanilyen cuccokat negyed ennyiért is lehet kapni... esetedben csak a márkáért fizetsz ilyen sokat. Aminek nincs értelme.
2015. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

homár vagy?

ha nem akkor ezekben a színekben soha nem lesz csajod

nem a márkákkal van gond, még az árak is normálisak

DE A SZÍNEK

BARBIEBOY akarsz lenni?

2015. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!