Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rózsaszín, fekete, fehér,...

Rózsaszín, fekete, fehér, piros-fekete mintás felsőkhöz milyen színű sál illik?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen "sálat" szeretnék, csak nem tudom melyik színű passzolna a legtöbb felsőmhöz. Feketét és fehéret nem szeretnék venni. Milyen lenne a bézs, vagy a khaki színű, passzolna? Esetleg sötétszürke?



2015. jan. 25. 15:03
 1/3 BatorK válasza:
Halványkék?
2015. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
piros-fekete mintás és a rózsaszín mellé nekem nem jön össze...de nem is szeretem a kéket, nincs is olyan színű felsőm.
2015. jan. 25. 16:17
 3/3 BatorK válasza:
Erre így nagyon nehéz válaszolni, mert igazából látni kellene a ruhát is meg azt is, Neked hogyan áll. Én a rózsaszínt gondoltam alapnak és ahhoz szerintem passzol a kék, mert kiemeli. Viszont rózsaszín is 1000 féle van, van amihez abszolút nem illik (nem beszélve arról, hogy látatlanba azt csak kisebb sálként tudnám ajánlani). Úgy sejtem, mindenképpen valami kevésbé élénket szeretnél, viszont akkor a beige és a khaki szinte mindegy. Az összhang miatt talán a beige lenne jobb. Állj a pólódban a tükör elé és képzeld oda mindkettőt, amelyikben jobban érzed magad, ved meg azt! :) Vagy esetleg mindkettőt ;)
2015. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!