Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Főként lányok, vagy aki jó...

Főként lányok, vagy aki jó szépérzékkel rendelkezik: milyen színek, formák állhatnak nekem jól?

Figyelt kérdés

vékony testalkatú vagyok és viszonylag alacsony (176 cm 64 kg), a hajam szőkésbarna/sötétszőke, a szemem kék, az arcvonásaim lágyak és (arcra legalábbis) kb mindenki szépnek tart.


az arcom miatt mindig is sok csajnak tetszettem, de amióta elérkeztem a 20hoz (21 vagyok) próbálok komolyabban odafigyelni a szimmetriára, mihez mi illik stb, ehhez kéne valami jó szépérzékkel rendelkező arc aki adna pár divattippet.

régebb se öltözködtem igénytelenül csak akkor ami tetszett felvettem, nem figyeltem ilyenre hogy ez a szín megy e hajamhoz/bőrömhöz stb, ettől a formától még vékonyabbnak/alacsonyabbank tűnök stb.


na ehhez kéne tanács hogy mit ajánlotok nekem :D



#öltözködés #divat tipp
2015. jan. 25. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit én mindenképpen ajánlanék: a függőlegesen csíkozott ing és a szűken szabott darabok. Inspirációnak: [link]

19N

2015. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

fúú köszi, a képeket külön :) tényleg jók. ment a zöld pacsi!

színeket esetleg tudsz mondani mi állhat jól?


persze várom mások véleményét is :)

2015. jan. 25. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!