Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használt ruhákat hol tudnék...

Használt ruhákat hol tudnék készpénzért eladni Miskolcon?

Figyelt kérdés
Elég sok megunt, de még használható ruhám összegyűlt, most költözködésben vagyok, és szeretném eladni őket. Neten régóta hirdetek, de nagyon lassan fogynak, pedig olcsón tettem fel. És már elég sürgős lenne, hogy elvigyék. Ingyen nem szeretném beadni sehova, mert hallottam olyan sztorikat, hogy a családsegítőbe, vöröskeresztbe vagy hasonló helyre beadott ruhákat eladják ruhásboltnak, akkor már inkább én szeretném megkapni érte azt a pénzt. Ha csak párszáz forintot adnak, az is jól jönne. Viszont keresgéltem google-n, és nem találtam sehol olyan üzletet, ahol felvásárolnak ruhákat.
2015. jan. 30. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Bálásan vesznek használtruhát boltok, ahol egy ruhára jutó ft úgy 10-20. A vöröskereszt se tud igazán ruhát osztani, mert nincs hol tárolja.

Használtbiacon leginkább a jobb márkák zara bershka h&m new yorker fogynak olcsóbban, most ha kínai cuccokat árulsz azt jó hogy nem veszik, mert az a célcsoport nem ismeri az olxet megy hasonlókat.

2015. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miskolci turkáló facebook csoport
2015. febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!