Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 3 hónapja vásárolt pull&bear-e...

3 hónapja vásárolt pull&bear-es nadrágom kiszakadt érdemes vissza menni reklamálni vagy elfognak küldeni?

Figyelt kérdés
Blokk megvan
2015. febr. 1. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Blokkal kaptál valami kiegészítő kézikönyvet agy a nadrághoz hazsnálati utasítáást?


Hay igen és még nem olvastad el, akkor olvasd el. Oda le van írva, mi alapján veszik vissza és cserélik ki. Anyyaggal volt baj, vagy endeltetésszerűen használtad, stb?


Én egy cipőt vettem (amire az volt írva hogy tavaszi/őszi cipő és egy eső kapott el még szeptemberben és tönkrement. Azt mondták nem rendeltetésszerűen hazsnáltam. De ősszel azért eshet eső, nem?

2015. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De mégis hol szakadt ki? A varrás mentén? Vagy maga az anyag, mert pl beleakadtál egy szögbe? Nem mindegy.
2015. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem kaptam " használati utmutatot " csak blokkot.

Kozépen szakadt ki két comb között

2015. febr. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!