Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a ruhát fel lehet venni...

Ezt a ruhát fel lehet venni szandállal vagy balerinával? Illetve ilyen alakkal nem állna nagyon rosszul?

Figyelt kérdés

Itt a ruha: [link]


Szerintem gyönyörű *-* Csak én magassarkút nem hordok, ezért nem tudom, hogy mondjuk szandállal jó lenne-e. Szerintetek?

Illetve még attól félek, hogy mivel elég vékony vagyok és viszonylag magas is (173 cm), nem állna jól. Mellem egyáltalán nincs, de nem tudom, hogy ki van-e párnázva a ruha. Viszont némi fenekem az van, illetve a karom is izmos, meg egy kicsit a lábam is.

Szerintetek?



2015. febr. 2. 09:18
 1/7 anonim válasza:
Tényleg szép, a képen látható nőnek sincs hatalmas melle, szerintem a te alakodhoz is jó lenne, bármilyen szandállal vagy balerina cipővel.
2015. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

De nekem sajnos még annyi mellem sincs, mint a modellnek. :/ De ha párnázott... akkor jó.

2015. febr. 2. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem felveheted. és a lapos cipő is jó hozzá.

a melled meg akkor kicsi, ha olyan mint egy fiú mellkasa. de lehet olyan melltartót venni amivel nagyobbat varázsolhatsz magadnak. a ruhában szerintem nincs ilyen bélés. nem szokott lenni.

2015. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, van 3-4 fiú osztálytársam, akiknek nagyobb mellük van, mint nekem. :( Sőt, nekik csak az egyik nagyobb, mint nekem a kettő összesen... :( Van push up melltartóm, csak 1: az is nagy rám... 2: ehhez a ruhához nem jó, mert a tetejénél átlátszó az anyag.

Nekem amúgy van egy ruhám, ami szivacsos mellrésznél, mivel annak is átlátszó csipkés a hátulja. És abban a ruhában nagyobb mellem van, mint push upban.

2015. febr. 2. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:

ja hát ez szerencsétlen helyzet. ettől függetlenül lehet jól mutat rajtad és nem lóg a mellrésznél.

a kövér fiúk melle nem számít ám. :D

2015. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja azt akartam még kérdezni hogy akkor hány éves vagy ha fiú osztálytársaid vannak?

csak mert akkor még nőni fog a melled... ebben az esetben pedig azt javaslom hagyd el a push-up melltartót meg azokat a ruhákat amik ki vannak tömve. ha fiatal vagy akkor feleslegesek.

2015. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 (és fél) vagyok, nem hiszem, hogy nőne... anyumnak is ekkora volt a szilikon előtt.
2015. febr. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!