Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehér szoknya alá lehet...

A fehér szoknya alá lehet rózsaszín bugyit felvenni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne? De nekem tetszene a fekete vagy piros is, szexi :P 37/F
2015. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik át a színe, akkor bármilyen lehet.
2015. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha te szeretnéd, hogy mindenki lássa, milyen a bugyid, és ez nem zavar, akkor lehet...


Ellenben nem.


Amúgy is számít a szoknya anyaga is, hogy mennyire átlátszó. Én minden esetben, mikor fehér szoknyát/ruhát veszek fel, testszínű bugyit veszek alá - nekem úgy tűnt, az még annyira se látszik át, mint egy fehér alsónemű.

2015. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha átlátszó a szoknya, akkor inkább ne...

#3 válaszolónak teljesen igaza van, a testszínű ilyenkor a legjobb (mint ahogy átlátszós fehér blúz alá is a testszínű melltartó).

2015. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem átlátszó csak ha úgy ülök le. Csak azért kérdezem mert ma kaptam egy rózsaszín francia bugyit olyan szép csipkéset, ez a fehér szoknya meg a kedvencem. Meg inkább szoknyás vagyok, ha tehetem azt hordok
2015. febr. 2. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Tolts fel fotot, arrol meg tudndank allapitani, hogy gaz-e. :)
2015. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elnézést de nem fogok. De képzelj el egy rózsaszín francia bugyit szép rózsaszín szegéllyel, nem amelyiknek szára van hanem a fenekem alja kilátszik
2015. febr. 7. 22:43
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] Ilyen csak nem fekete a szegélye hanem az is rózsaszín
2015. febr. 8. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!