Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a kínaiban lehet...

Szerintetek a kínaiban lehet venni olyan melegítő nadrágot, ami nem olyan drága, de jó is a minősége?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet,vagy kettőt,de nem saját részre.Szeretném hogy jó legyen a minősége.De,figyelem azért az árát is.

Nálunk a városban,nincs C&A,Vögele,H&M,meg ilyen márkásabb dolgok.Vagyis nem igazán.Vagy,ha igen,akkor ott női ruha van.Bár most,ahogy írom ezt a kérdést,most jut eszembe,hogy talán valami sportbolt van,ott esetleg találok.Persze az lehet,hogy drágább,de lehet,hogy megnézem.


Ezen kívül nem tudtok valami tippet mondani még?

Na meg,arról is érdekel a véleményetek,hogy ha pl. a kínaiban vennék,akkor tudok-e ott is találni olyat,aminek azért minősége is van?Igazából épp ez lenne a fontos,hogy sokáig legyen jó.

Még talán AbOriginal márkájút tudnék venni,mert annak vannak nálunk boltja.Ott árulnak melegítőt?Ha igen,kb. milyen a minősége?

Nagyon jó lenne ,ha írnátok,mert még holnap szeretném megnézni.Köszönök előre minden hasznos választ.



2015. febr. 2. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
nem azért mondom de én adidas melegítőt kaptam és szét is szakadt.. ennyit a márkáról és a minőségről. ahol én lakok a kínaiaban lehet kapni elég jó melegítőket is. tovább bírta mint az adidas..
2015. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ajándékba veszed, akkor szerintem jobban jársz egy turkálóval, ahol találhatsz márkás nadrágokat, akár vadi újat is, én vettem már turkálóban 1200 ft-ért olyan bench pulóvert, amiben benne volt az eredeti címke, 50 fontról... turiban kincseket lehet találni!
2015. febr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!