Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegánsabb stílushoz, munkahel...

Elegánsabb stílushoz, munkahelyre mennyire fér bele a hátizsák?

Figyelt kérdés

Nyilván nem egy túratáskára gondolok, hanem ilyesmikre:

[link]

[link]

[link]



2015. febr. 4. 11:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vagy ilyen nagyobbra, esetleg: [link]
2015. febr. 4. 11:49
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem hordanám.
2015. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sem a legcsinosabb viselet, főleg télikabáttal, de a félvállas táskáktól mindig megfájdul a hátam, vállam, nyakam. Kézi táskában pedig nem egy nagy élmény két liter vizet és egyebeket cipelni :/, ezért gondolkodom egy ilyenen.
2015. febr. 4. 13:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az egészséged fontosabb. Amúgy is lehet igazán szép hátizsákokat kapni, bent meg leveszed.

[link]

[link]

2015. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér:)
2015. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem is belefér.
2015. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én simán hordok ilyesmit, bár nem kell túl elegánsnak lennem hétköznap. De ha kéne, akkor sem érdekelne nagyon, ha egyszer nem férek bele más táskába.
2015. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

semennyire, és ezt nem viccből mondom, mert van egy ismerősöm akit emiatt cseszett le a főnöke. persze ez nyilván cég és taplóságfüggő, meg ha elég jó kifogásod van, talán nem törődnek vele. meg hát attól is függ, hogy csak az utazáskor van rajtad, vagy a munkahelyen/ügyfelekkel is ezzel mászkálsz.


egyébként sztem baromira nem praktikus. ha elegáns ruhát hordasz, akkor a tárcát, telefont nyilván nem tudod a táskádban tartani, és elég bajos, folytona hátizsákból előkotorászni ezeket. laptop meg már nem fér bele, szal olyan kifejezetten fontosságát nem érzem.


ha nagyon nyomja a válladat a táska, sztem próbálj meg kevesebb dolgot cipelni benne.

2015. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az utolsó válaszoló által felvázolt helyzettől nekem szerintem nem kell félnem, inkább csak arra irányul a kérdés, hogy mennyire lenne feltűnő egy ilyen, mert nem szeretnék nagyon kitűnni (úgyhogy a linkelt sárga táska már biztosan nem fér bele, pedig nagyon tetszik:)).


Most ezen gondolkodom: [link]

Mikor a képet linkeltem róla, még nem is tűnt fel, hogy átalakítható, pedig pont milyen jól jön nekem:) Csak az a baj, hogy ilyet üzletben nem valószínű, hogy fogok találni, én meg a táskákat is szeretem "felpróbálni", hogy hogy áll. Arra is kíváncsi lennék, hogy élőben mennyire tűnik erősnek, nem vágnak-e a pántjai stb. Úgyhogy még nem tudom, hogy meg merem-e majd rendelni.

2015. febr. 5. 06:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Siman!

Nezd meg vityat mikor vonul,a kutyaja szijjarto petike cipeli a sporttaskajat!

Akkor szerinted?

2015. febr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!