Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet egyedi inget pl: egyedi...

Lehet egyedi inget pl: egyedi színben csináltatni illetve rendelni és valamilyen felsőt?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok és rendes férfi inget sehol nem kapok.

Szallagavatóra szeretnék csináltatni/varratni egy egyedi inget, ami így néz ki: [link]

de az ing pedig olyan, hogy nem egy színű, hanem a gallérja és a gomboknál kicsit eltér az eredeti színétől.

Hol tudnám ezt megcsináltatni??



2015. febr. 4. 14:04
 1/3 Jocc27 válasza:

Szia, egyedi inget már sok helyen készre varrnak neked. Bár nem a legolcsóbbak, de szépen dolgoznak, személy szerint én őket ajánlom:

[link]


B verzió, hogy turkálsz egy neked tetsző inget fillérekért és egy ügyeskezű varrónővel átszabatod pár ezerért.

Ha már hozzányúlsz az inghez, érdemes karcsúsíttatni is, nem tudom milyen az alakod, de a többségnek ez kifejezetten jól áll.

····················

Webshop Férfiaknak: [link]

2015. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Veszprém megyében hol találhatok valami ilyen bolttal kapcsolatos elérést???
2015. febr. 5. 13:39
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a választ
2015. febr. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!