Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a szaggatott...

Szerintetek a szaggatott farmerek k. rvásak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok h a térdénél és egy picit az egyik oldalon a comb résznél van kiszaggatva.Szerintetek?

2015. febr. 7. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem k.rvás, de én fel nem vettem soha szaggatott farmert, bennem inkább olyan igénytelen benyomást kelt, pedig csak divatból van kiszaggatva...
2015. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Ez mindig attól függ, mivel veszed fel. Kivágott, feszülős felsővel az. Meg a nadrág szabásától is függ, bővebb nadrágon szerintem jobban mutat.

Nekem az elsők mérföldekkel jobban tetszenek:

[link]

[link]

2015. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ha te szaggattad ki, csak azért, mert menő akarsz lenni, akkor az. Ha magától szakadt ki, és annyira imádod, hogy tiszta rongy, és esetleg még egyedi díszítések is vannak rajta (emellett jól is áll), akkor nagyon jól tud kinézni.
2015. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem krvás, hanem ronda. Szerintem.
2015. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
De hat azt fiuk is hordjak,akkor rajuk milyen jelzo valo??
2015. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ocsmany ronda egy divat egyeseknel.Igenytelenseg jut eszembe egybol es ezzel lehetunk jo paran.
2015. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!