Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha veszek egy eredeti Louis...

Ha veszek egy eredeti Louis Vuitton taskat, akkor azt miert fogjak hamisnak gondolni?

Figyelt kérdés
Van kulonbseg a hamis es az eredeti kozott nem?attol felek ha veszek egy speedy-t ami eredeti midenki rafogja vagni hogy hamis..nincs chanel ruham meg D&G cipom..csak Zara cuccok.

2015. febr. 8. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Azért fogják hamisnak gondolni, mert épeszű átlag fiatal nő nem ad ki többszázezer forintot egyetlen táskáért. Az nem egyszerűen egy táska, luxuscikk, életérzés, státuszszimbólum... de csak a gazdagok kiváltsága, mert nekik nem tesz semmit ez az összeg. Sokkal valószínűbb, hogy az átlag kiscsaj rendelt egy hamisítványt nyolcezer forintért, mint hogy fél évig nem ment sehova, nem vett semmit, otthon sem adott le egy fillért sem, csak hogy összekuporgathassa az eredeti árát. De ha te tényleg venni akarsz egyet, akkor itt az ideje, hogy megtanuld, semmit ne tegyél/ne tegyél mások kedvéért. Neked örömet szerez, akkor vedd meg, örülj neki, mások meg gondoljanak amit akarnak, az a fontos, hogy te tisztában legyél a dolgok értékével és ne azért hordd, mert mások majd mit szólnak.
2015. febr. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd rajta látható helyen az árcédulát, akkor mindenki látja, hogy eredeti.
2015. febr. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Mert luxuscikk és ha nincs hozzá egy bmw-d vagy mercid akkor nem nagyon hihető hogy kifizetted érte azt a 300e forintot.

Egyébként nem kérdésbe vág de én ilyen feleslegesen pénzt költő nővel biztos nem jönnék össze.

2015. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Máskor már leírtam, hogy amikor ugyanazon a koszlott buszon utazom 3-4 "LV" táskás kiscsajjal, akkor fel sem szokott merülni bennem, hogy eredetiek lennének...


Ha meglátok ilyen táskával egy 30-as, ragyogó, elegáns nőt kiszállni egy limuzinból valamelyik design hotel előtt, akkor az nem merül fel, hogy hamis lenne.

2015. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A saját örömödre vedd! Ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak!

Aki pedig ismeri, az nem fogja azt hinni, hogy kamu.

Nekem van Monogram is és Damier is, imádom mindegyiket, ráadásul az egyik több éves, és még mindig olyan, mintha új lenne.

2015. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg és sz*rd le, hogy mit gondolnak mások. :) Nekem a bőröndeim LV-k és van Chanel, Gucci, Dior cuccom is. Én is fiatal vagyok, de nem érdekel, hogy ki és mit gondol arról, hogy hamisak -e a cuccaim, vagy sem. Nem Pesten élek, de ott én is folyton BKV-val közlekedem és nem érdekel, hogy megnéznek, vagy sem. :)
2015. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
jó, nekem meg mindenem Burberry :D itt mindenki kőgazdag, nem tudtátok? :$
2015. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez kőgazdagnak lenni. Én sem vagyok kőgazdag, bár nem panaszkodom. Egyszerűen ésszel költöm a pénzt, olyan dolgokra, amiket hosszú évekig tudok hordani. Van jó pár Burberry darabom is! ;)
2015. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Magyarországon a nívós márkákat viselő emberek 90%-a hamisítvány,egyébként aki ért hozza az látja az eredeti és a hamis LV táska közt a különbséget,teljesen más a kettő.
2015. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj,ha csak te tudod,hogy eredeti. valószinűleg hamar lába kelne a LV táskádnak,ha valaki olyan megtudná,hogy mennyit ér..
2015. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!