Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen cipőt...

Szerintetek egy ilyen cipőt felvehetek 17 évesen iskolába?

Figyelt kérdés

[link]


Kaptam egy hasonló cipőt, és nagyon tetszik, de nem tudom, hogy belefér-e még a suliba... Járni tudok benne, azzal nincs gond, de nem vagyok benne biztos hogy felvehetem.

Előre is köszi.


2015. febr. 8. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen cipőt legfeljebb a 4-es út mellé.
2015. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
17%
Szerintem simán. Ne az iskola határozza meg ,hogyan öltözködsz.
2015. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

Ilyen van nekem is es osztalytarsamnak is(persze hasonlo) es 15evesek vagyunk.:D

Sminkert,kivagott cuccokert,igenyteélenegert szolnak.Ezert nem fognak.

Egyik "legelitebb" iskola vagyis a varosba a 2. vagy a 3.:)

2015. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Én ha tanár lennék biztos megmondanám, hogy menj haza és gyere vissza egy másikban. Egyetemen még oké lenne, de gimnáziumban/középiskolában nagyon erős. Ráadásul a tömegben, lépcsőn még problémád is lehet belőle. Inkább járjál valami kényelmesebben, ne azért öltözködj így, mert nőies és szexi.
2015. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Eleg lesz ez a bulikhoz
2015. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem fér bele!hétvégén felveheted buliba
2015. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

Ha ebben szeretnél járni simán felveheted.

Te kaptad, te döntésed hogy hordod-e.

2015. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
58%

Én akkor még fiúként (középsuliban) apszolut átnéztem azokon a lányokon akik magassarkúban jöttek.


Én nem vagyok az a típus akinek ez bejön.

2015. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
91%

Hát erre a kérdés az az kedves kérdező, hogy ezt miért szeretnéd hordani iskolába?


Hiába írják azt hogy "nőies és szexi" kb annyi férfinak mint amennyi férfinak nem az.


Velem is történt már ilyen hogy nagyon megkedveltem egy lányt, majd hirtelen stílust cserélt, megpróbált ilyesmi cuccokban "villogni" előttem és hát, akkor már mégsem volt annyira vonzó.


A kérdésedet nem itt kell megválaszolni hanem neked hogy mi a szándékod a cipővel? Stílust cserélni?


Ha azt akarsz akkor lehetséges jó döntés ezt felvenned, de adja magát a kérdés, hogy nem jók a körülmények a suliban, vagy pont másik "szegmenst" akarsz elérni a mostani helyett?

2015. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem a fiúk miatt akarom felvenni :D
2015. febr. 8. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!