Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tisza vagy Nike cipő?

Tisza vagy Nike cipő?

Figyelt kérdés
Szerinted melyik a jobb? Neked melyik tetszik jobban?
2010. febr. 10. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ez attól is függ h milyen az a cipő.. bármilyen nike v tisza cipőt nem húznék fel..

de am ha márka akkor nike..

2010. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

pff...én a márkát egy rohadt nagy baromságnak tartom a playboy nyuszikával együtt -.-

hát ha az embernek nincsen pénze,akkor tiszta cipőt..

de ha rá költenél 6000 ft-ot egy cipőre,amikor úgyanolyan mint a többi cípő csak rávan írva hogy nike adidas stb..akkorse venném meg..

tiszta cípő is kész:)

2010. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Tisza. Vagy akármi más mint a Nike.CSak a legrosszabbakat tudom róla mondani, és nem egy pár cipővel, hanem sorozatosan .Azt se tudja mennyi pénzt kérjen érte, a minősége meg az albán iparral vetekszik fujj..
2010. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
TISZA teljes vállszélességgel:)
2010. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
TISZA! Csak jókat hallottam róla, mindenki dicséri, nagyon tartós, és valóban megéri az árát. Nekem is az van egy éve, és gyönyörű állapotban van, pedig nyúzom rendesen. Én imádom, és tervezem is, hogy most egy másikkal is meglepem magam.
2010. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A Nike jobban néz ki, nagyon merészek. Sztem nagyon gáz, h a Tiszának a legtöbb cipője hasított bőr, rendes bőrből nincs is választék. Én meg nem veszek olyat, ami beázik, és nem lehet rendesen tisztítani.

Am meg nekem a Puma cipőm bírta a legtovább, 4 évig. A legjobban meg a le coq sportif nézett ki:)

2010. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Nikeeeee:) Kedvenc :)
2010. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tisza! Pár éve sikerült kifognom a limitált szériából egy feketét, semmi baja sincs, pedig már nem mai darab.

Nike-val sincs semmi bajom, van olyan cipőm tőlük ami 7év után kezdett tönkre menni. Igaz az újabbakra már sok a panasz, h itt ott jön szét garancia időn belül.

2010. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
TISZA tetszik jobban..vannak benne különleges darabok,a nike meg olyan...nemtom..
2010. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tisza! És nem csak hasított bőr cipői vannak!
2010. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!