Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Acélbetétes bakancsb...

Rockerek! Acélbetétes bakancsba ha rakok kék és zöld fűzőt akkor lesz pár oknélküli igazoltatásban részem?

Figyelt kérdés

Mert ugye kék: Rendőrellenes

Zöld: Drogos (Ne tévesszen meg, környezetvédő vagyok)

Amúgy 14 éves lány vagyok.. Szóval leigazoltathatnak ok nélkül?

És a rendőrök tudják hogy mit jelent a kék fűző?



2015. febr. 9. 10:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
82%

Soha nem hallottam arról, hogy bármilyen színű cipőfűzőnek bármilyen jelentése lenne. Egyébként meg ha már van, akkor biztos van egy csomó más is. Kicsit túl komplikálod a témát, hord ami teccik.

A sok tanulós zseni meg higgadjon le! Tényleg nem értem, hogy miért kell egyből beoltani valakit, ha megtudjátok róla, hoigy tizenéves. Zsigeri reakciója az embereknek, hogy "na húzzál vissza tanulni most rögtön". Beszarok.

2015. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Előző, szerinted egy 14 éves kislánynak azzal kell foglalkoznia, hogy a rendőröket utálja? Vajon milyen oka lehet erre? Merem remélni, hogy 14 évesen semmi, hiszen elég nagy baj, ha már tett olyat, amiért haragudnom kell rájuk. És igenis, még tanuljon, mert most van rá lehetősége! És azt hiszi, hogy a rendőrök majd igazoltatják egy cipőfűző miatt...
2015. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*haragudnia
2015. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fekete fűzőt használj.
2015. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Istenem. Miért kell szegény oltogatni? Tényleg. Bakancsba füzött fűzőnek igenis van jelentése. Egyébként nem fognak igazoltatni.
2015. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem igazán fognak megállítani.. Báár nállam volt már rá példa de akkor is a bomberemen volt egy Fuck the police felvarró :D
2015. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!