Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vesztek fel suliba?

Mit vesztek fel suliba?

Figyelt kérdés
Milyen ruhákba szoktatok suliba menni.Elegánsabb vagy hétköznapi.Farmer vagy szoknya?Hosszú vagy rövid ujjú?(Csak kíváncsiságból) :DD

2015. febr. 11. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

általában farmer, vmilyen póló+kardigán/pulcsi, és nyaklánc

Ennyi összvissz :D

2015. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ruhát. De nagy dolog volt.
2015. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cicanadrág (fekete, vagy farmer hatású kék) top, vagy rövidujjú. Hozzá bokacsizma. Ennyi. Kint még van rajtam egy kabát is.
2015. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hétköznapi, ilyen idie stílus. Nadrág, rövidujjú póló vagy trikó meg valami pulcsi. Suliba nem igazán öltözök ki, 8 éve együtt vagyok az osztályommal, már az egyetemet várom:D

Inkább amúgy a jó alapozásra és szép arcbőrre megyek. Az fontosabb szerintem.

2015. febr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában valami kényelmes farmer, egy visszafogottabb blúzzal, egy lezsereb pólóval. Csak egyetem mellett dolgozok is, és ott meg elegánsan kell megjelenjek, így van mikor alkalmibb ruhát veszek fel, szoknya harisnya, elegánsabb selyemblúzzal mivel nem lenne időm átöltözni. Egyébként mindkettő stílusban jól érzem magam.
2015. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!