Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezeket a ruhákat hol érdemes...

Ezeket a ruhákat hol érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Tavaszra szükségem lenne pár alapdarabra: egy bézs ballonkabátra, amit a Stradiban néztem 9000-ért, továbbá 3 blézerre. Ezeket pl H&M-ben megkapom, 10 rugóért. A márkás ballonkabát megéri azt a 9ezret, de blézerre nem szeretnék kiadni egyszerre 30 ezret. :/ Érdemes ezeket megvenni mondjuk az Asia Centerben? Vagy a 32-eseken lévő Party22-ben? Az Asiában ugyanolyan árak vannak, mint a plázás boltokban? Sosem voltam még ott. :) Ballonkabát pl mennyi? A Partyt nagyjából ismerem, hogy ott csak hibás ruhák vannak, de kiadok értük egy korrekt összeget, ha helyre tudom őket hozni. (Amúgy nem túlzás, hogy egy szakadt vagy cipzárhibás felsőért vagy nadrágért elkérnek 2-3ezret? :D ) De ha tudtok még boltokat, akkor dobok egy virtuális ölelést nektek :D

#ruha #divat #lány #tavasz #Stradivarius #H&M #shopping #szeretlektiteket #vásárlásmániás #mindjártittatavasz! :D
2015. febr. 11. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Óóó, ha nem is szereted a turkálókat, akkor is érdemes bemenni egy Hádába, ott a blézerek szinte újak, talán azok vannak a legjobb állaptban az összes ruha közül és 2000-2500 Ft-okba kerülnek.

Ballonkabátot megnézheted még a Mangoban, bár ott nagyon drága, szóval a 9000-es jó ár.

2015. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!