Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebayrl szeretnék rendelni,...

Ebayrl szeretnék rendelni, akkor tényleg nem ugyanaz fog jönni, amit rendeltem?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy amit látsz ebayen színeket, nem azt kapod, amit megrendelsz. Tehát pl. én most szeretnék rendelni egy púderrózsaszín színű ruhát, akkor rendes rózsaszínt kapok.

2015. febr. 16. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hoy yKITÖL rendeled és hogy ö mennyire becsületes.


Az EBAY nem áruház, hanem aukciós portál!!!!

2015. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen katalógus vagy internetes kép sem az eredeti színt mutatja. A púderrózsaszín sem egyértelmű.
2015. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hmmm, de akkor a fazon sem :( Ettől függetlenül megéri a dolog? :O
2015. febr. 16. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egy szabály, hogy mindenféleképpen mást fogsz kapni, mint amit a képen látsz. :D

Nézz utána rendesen, megbízható eladótól rendelj. Én feedbackselector-on meg szoktam nézni előtte, az adott termékre érkezett-e valamilyen konkrét visszajelzés.


Én már több mindent rendeltem az ebayről, és eddig többségében mindig ugyanazt kaptam, mint ami a képen volt. Ruhában eddig még nem csalódtam.

2015. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szín a monitor megjelenítésétől, beállításától, a fényképezőtől, fényviszonyoktól is függ. Én már rendeltem rózsaszín felsőt ami a valóságban lila volt, én nem bántam mert jobban is tetszett a lila... ilyen előfordul, nem az eladó hibája minden esetben. De persze ha nagyon nem olyan amilyennek lennie kéne akkor még mindig írhatsz és visszakaphatod a pénzed.
2015. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!