Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mi a kedvenc tavaszi...

Csajok, mi a kedvenc tavaszi szettetek? Elsősorban olyan lányok válaszát várom, akik nőiesebben öltözködnek

Figyelt kérdés
... tehát inkább balerinásak vagy magassarkúsak, persze mások is nyugodtan írhatnak :3 Linkelhettek polyvore-t, ha van :) Kort is írjatok és várost (elég annyi is, hogy Bp-n vagy kisvárosban, faluban laktok)
2015. febr. 17. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a balerinára esküszöm! Nagyon kényelmes,sok fajtája van így bármilyen alkalomra tökéletes,és nem mellesleg hihetetlenül édes! :)
2015. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább a balerina, mert hétköznapra sokkal kényelmesebb mint a magassarkú :)
2015. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

balerina,lazabb farmer,ing,fekete/fehér/színes kosztumkabát és bőr táska,napszemüveg

szoknya/szoknyas ruha, kis kabat, harisnyanadrag, fekete balerina, bőr táska, napszemüveg

bőrkabát ami olyan blézer szerű nem a motoros dzseki,polo,sál,szövet nadrág fekete, balerina,bőr táska

[link]

[link]

[link]

2015. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó

25 éves budapesti lány

2015. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kedvencem tavasszal a nude színű lakk magassarkú és valami szép kis ruha, vagy ceruzaszoknya/leggings egy világos blúzzal, hosszított felsővel :)


21/L bp

2015. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy nem csak a "lányosak" írhatnak, ezért írok:

Általában sötétebb farmert hordok (nem cső, hanem normális szárú), felülre top, vagy hosszabb ujjú felső + pulcsi. Általában így, rétegesebben öltözöm, mert reggel még hűvösebb van, mikor meg hazajövök, akkor meg már meleg. Amíg még hűbös van, akkor bőrdzsekit veszek fel, cipőnek meg bakancsot vagy sportcipőt/tornacipőt.

Magassarkút egyáltalán nem hordok, ha valami alkalmi dolog van, akkor lapos talpú balerina-szerűséget hordok.


25/kisváros Bp mellett.

2015. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legkedvesebb darabom a királykék színű blézerem. Elég kötött szín, de pasztell vagy abszolút semleges árnyalatokhoz nagyon jól megy, sőt.

Van egy mentaszínű nadrágom, ehhez jön a királykék blézer, egy pasztellszínű felső és cipő, meg a kedvenc krémszínű táskám és máris cukorkaszínű vagyok. Nemrég kaptam egy magasderekú púderszínű nadrágot is. Szeretnék majd venni egy bézs magassarkút is, azt már ki is néztem, hol. Van egy magasderekú púder csipkeszoknyám is, plusz egy alap fekete skater :) Van mentaszínű ruhám, a blézerrel sokszor hordom, ehhez egy púderbalerina párosul, bézs tatyival.

Szeretem a "modern vintage" stílust, meg a 80-as évek élénkszín stílusát is, úgyhogy ezeket sokszor fogom egymásba ötvözni, plusz beújítok pár új cuccot is.


22L (Budapest)

2015. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is balerinás vagyok, de tavasszal nem szeretem a feketét, igyekszem elkerülni

szeretem én is a pasztellszíneket, de színes ruháim egyáltalán nincsenek, csak bézs, fekete, fehér vagy pasztellszínű cuccaim vannak, ezeket kombinálom.

21L Bp

2015. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!