Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti milyen boltokban...

Lányok, ti milyen boltokban vásároljátok a ruháitokat? Gáz, ha minden hónapban 20 000 ft-ot csak ruhákra költenék? : D /saját kereset/

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Saját pénzed, arra költöd amire akarod. Mondjuk ha havonta 20 ezer forintnyi ruhát vásárolsz, akkor jól tele lehet a szekrényed... Én van hogy télen nem is veszek semmit, mert nem találok normális pulóvert vagy akármit, tehát csak azért hogy legyen, aztán meg nem hordom úgysem, azért nem adnék pénzt. Esetleg tavasszal-nyáron költök többet, amikor már nem a télikabát van minden felvett ruha felett. De akkor sem úgy hogy csak azért hogy tömve legyen a szekrény, hanem ha megtetszik valami és hordom is, akkor megveszem.
2015. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen okból fel kell újítani a ruhatárat (új munkahely, stílusváltás, hízás/fogyás), akkor belefér, amúgy én kicsit sokallom (ha átlag akkor más a helyzet mert egy drágább cipő vagy kabát megdobhatja). Mennyi minden egyébre lehetne elkölteni ennyi pénzt :). Persze mindenki arra költi a saját pénzét amire akarja.
2015. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Invázió, bershka, tally, tezenis, néha h&m...

A 20000 nem sok, ha nem csak fölösleges darabokat halmozol. Én mondjuk főleg leárazásokon vásárolok, januárban elment egy huszas, de ebben volt téli kabát is. Egyébként akkor vásárolok, ha szükség van valamire. Most pl 2 nadrágom is a végét járja, így most az a vadászat tárgya, egyet már találtam, de még jó lenne egy.

2015. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyakran turizok vagy olx-en, facebookon keresgélek. Emellett H&M-ben vásárolok leggyakrabban, betérek a Mangoba és Bershkába is. De sajna elég finnyás vagyok. :D

22L

2015. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
New Yorker, Takko, turkàlò. Sztem nem gàz, a sajàt pènzed arra költöd amire akarod. Ha megtehetnèm lehet èn is költenèk ennyit :D
2015. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én álltalában ezekben a boltokban vásárolok: H&M, Orsay, Bershka, C&A. Mivel van nagyjából egy alapruhatáram ezért én havonta ennyit nem költenék, inkább leárazásokkor veszek többmindent. Persze ha megtehetném eltudnám költeni azért azt a pénzt:D

17/l

2015. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
New Yorker, H&M, C&A, F&F imádom ezeket az üzletek! minden ruhám ezekből van☺☺
2015. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

egyáltalán nem sok ez az összeg

egy jó télikabátot nem lehet venni belőle,bocs

le lehet pontozni

2015. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neten szoktam ruhákat rendelni, mivel boltban mindenhol csak vacak tucat cuccokat árulnak.

Ha te havi 20ezret költesz akkor neked nyilván az úgy jó, te dolgod. Én a havi 20ezret ps3 játékokra költöm... nekem az szórakoztatóbb mint a ruhákat pakolászni a szekrényben. De kinek mi...

2015. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tènyleg nem sok a 20 ezer, egy tèlikabát vagy csizma ki se jön ennyiböl. Leárazásokkor persze más a helyzet, olyankor èn is vettem már alapáron 45 ezer ft-os kabátot 18 ezerèrt.

Egyèbkènt èn válogatós vagyok nagyon ès utálok vásárolni, így mindig csak az egy-kèt kedvenc márkám üzletèbe vagyok hajlandó bemenni: mexx, esprit, superdry, nagyon ritkán zara ès promod.

2015. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!