Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan lány akinek...

Van itt olyan lány akinek bejön a tanga?

Figyelt kérdés
Lányok mit szóltok hozzá ha egy pasin is tanga van? :)

2015. febr. 22. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Neeee :D

A tangát hagyjátok meg nekünk, lányoknak.

19/L

2015. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Jó testen, jó fenéken nagyon bejön. :) Sokkal jobban tetszik, mint a boxer meg a fecske, mert sokkal szexibb ezeknél. :)
2015. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem jön be, nagyon nem...
2015. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
80%
Az első válaszoló irományából kiindulva én úgy látom a dolgokat hogy sok lány írja hogy női boxert hord. Ugyanezzel a lendülettel írhatnánk hogy "Lányok a boxert inkább hadjátok meg nekünk fiúknak". Amúgy meg nem értem hogy miért kell azonnal lebu.i.ni az embert ha már tangát hord? Sokan nem is tudják hogy mennyi előnye van főleg a nagy melegben. Többek között én is azért szoktam tangát hordani mert akkor nem pattog ki a fenekem illetve nekem nagyon kényelmes is.
2015. febr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
én utálom a tangát, nem is hordok ilyet. olyan, mint az afgán hadsereg,: kis területet véd eredménytelenül.
2015. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!