Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyár típus vagyok, de szeretné...

Nyár típus vagyok, de szeretnék feketét hordani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az évszaktípusok szerint én a nyár típusba tartozom, viszont most szeretnék rockosabban öltözködni és ugye ők általában feketét hordanak. Persze nem lennék talpig feketében de úgy olvastam, hogy a nyár típusnak nem áll jól a fekete:S és tényleg, nem igazán illik hozzám:( (viszont a kezemen a fekete körömlakk szép) most mit tegyek?

2015. febr. 22. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, milyen típus vagy, vedd fel ami tetszik!
2015. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fekete és fekete közt is van különbség. nem mindegy , hogy egy fekete pamutpólóról van szó vagy egy szatén blúzról.
2015. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel ami tetszik:)
2015. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, ezek az évszaktípusok annyira hülyeségek :D Azt vedd fel, ami tetszik, amiben jól érzed magad!

Én elvileg tavasz típus vagyok, így a sötétebb pasztallszínek állnának jól, de nincs az a pénz, amiért én olyat felvegyek. A ruhatáram 95%-a tök fekete és tokától bokáig feketében mászkálok legtöbbször.

2015. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért vannak lehetőségeid!

pl: olyan feketéket keress, melyek kicsit törtebbek, mattak, semmiképp fényes, ragyogó, csillogó, mély feketéket viselj, azok tényleg sápasztanának.


A majdnem hogy feketének tűnő, legsötétebb szürke is lehet opció.

Illetve próbálj nem tetőtől talpig feketébe burkolózni, tört meg egy kis színnel, vagy tört fehérrel, egy mellénnyel, egy sállal.

Vagy a nadrág-cipő-táska vonalon legyen több a fekete rajta.

Ja, és ne felejts a fekete mellé sminkelni, hogy egy kis életet lehelj az arcodra! :)

2016. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!