Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ezt a ruhát...

Szerintetek ezt a ruhát felvehetném az Operába?

Figyelt kérdés

Mert osztályommal megyünk és a földszinti nézőtéren fogunk ülni. Most megyek először szóval nem akarok kitűnni,hogy miért nem estélyiben mentem vagy ilyesmi.


[link]



2015. febr. 22. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem rendben van, de valami hosszú ujjút is vegyél, pl blézert, vagy szép kardigánt
2015. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Operába azért ennél jobban illik kiöltözni. Ezt max. színházba venném fel, oda is csak mondjuk egy szatén boleroval.
2015. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Egy kicsit azért lehetne ünnepélyesebb, ott elől az a cipzár miatt szerintem nem túl elegáns. Ettől függetlenül tetszik a ruha, de nem Operába. Oda inkább olyat veszek, amit hétköznap utcára már nem.
2015. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 22. 19:14
 5/11 A kérdező kommentje:

és szerintetek ez jobb lenne?

[link]

2015. febr. 22. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
nem mindegy hány éves vagy?
2015. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem mindegy?
2015. febr. 22. 19:43
 8/11 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem mindegy
2015. febr. 22. 19:44
 9/11 A kérdező kommentje:
mert nem fogok elmenni farmerba hanem kiöltöznék elegánsan :)
2015. febr. 22. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Valójában mindkét belinkelt ruha alkalmas. Én elég sokat járok Operába, és egy fekete/testszínű harisnyával, zakóval vagy egy szép sállal a nyakadban teljesen megfelel. Mára kicsit megváltozott az elvárás, kevésbé öltöznek ki az emberek, tehát te ezzel a ruhával kb. a felső harmadában lennél a mezőnynek. Mostanában pontosan nulla darab estélyi ruhát szoktam látni a nézőtéren, és a kis fekete ruhák inkább már elegánsnak számítanak. Egy szebb nadrág és felső is simán megfelel. Tehát ha amúgy jól áll rajtad, megfelelő alakod van hozzá, és szép cipővel, táskával, kiegészítőkkel veszed fel, akkor rendben van.

2015. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!