Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a Tisza,...

Mi a véleményed a Tisza, magyar gyártású cipőkről?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
nekem van, másfél éve, csodás, imádom, még mindig olyan, mintha új lenne. és nagyon kényelmes.
2015. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

Én a 80-as években voltam tinédzser és akkor még a Tisza cipő volt a legolcsóbb, és legrondább cipő. Apám mindig azt vett, és annyira utáltam, hogy bár elindultam vele az iskolában, de a lépcsőházban mindig kicseréltem egy magammal cipelt másik cipővel.

Ma is ha látok arra a következtetésre jutok, hogy hiába telt el 30 év, még ma is ugyanolyan ronda.

2015. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem rettenetesen túl van árazva. Drágább mint az adidas, egy vicc.
2015. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
tényleg nem olcsó manapság, adidas-árban van kb. de nekem bejött. 2 páram volt, az egyiket évekig télen-nyáron hordtam évekig, aztán lecseréltem, mert tönkrement. szóval jól bírta nekem. azóta is van egy tiszám, tökéletes állapotban, de azóta több cipőm van és váltogatom őket, így persze sokáig kitartanak. de nekem kb minden jobb minőségű jól bírja, de ismerek olyat, akinek minden cipő fél évet bír. : D lábtól függ. szerintem a tiszák jól néznek ki, szeretem a retrós dolgokat, jó minőségűek, sokáig bírják, szóval megérik az árukat.
2015. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

tegnap 20:31 vagyok


A kérdés miatt, gondoltam nosztalgiázok apukámmal, és felnőttként viccesen megmondom neki, hogy jaj mennyire utáltam a Tisza cipőt. Elmondtam, jót nevetett, majd közölte:

- Édes lányom. Ugye tudod, hogy a padláson a nagy ládában van vagy 10 pár vadonatúj Tisza cipő amit sosem viseltél? Mindig vettem mert olcsó volt, és egyszerre többet, de volt egy pont amikor már nem voltál hajlandó viselni. Nem viszed el???

Azt hittem lemegyek hídba! Májusban majd elmegyek hozzá, és megnézem őket..(komolyan engem kísértenek ezek a cipők..ÁÁÁÁ)

2015. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is van egy ilyen cipőm. Nem volt olcsó. Nagyon szép, nagyon tetszik, hordanám is, de irtó kényelmetlen. Lehet ez azért van, mert nekem elég magas a lábfejem. Ha fél óránál tovább van a lábamon, nagyon megfájdul tőle.
2015. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem 4 éve megvan, állandóan azt hordom, de még mindig nagyon jó állapotban van, abszolút megéri az árát :) , ismertségi körömben ugyanez a tapasztalat. Az Adidas meg ahhoz hasonló márkákkal az a bajom, hogy nagyon beleizzad a lábam, túl csicsásak, rikítóak, meg azok tényleg túl vannak árazva.
2015. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Mindig csak messziről szemléltem.


Van, akin jól néz ki, de azért lényegében mégiscsak egy tornacipő. Ahhoz meg túl drága. Kb. évente párszor venném fel, úgyhogy inkább maradok ugyanennyiért valami kényelmes bőrcipőnél, ami napközben is jó, de ha munkából színházba megyek vagy kiállításra vagy koncertre, akkor se égek benne.

2015. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

# 6 vagyok. Közben még az jutott eszembe, hogy van egy Tisza Oldaltáskám is. Ez már két éves, hordtam elég sokat és tényleg nagyon jól bírja a kiképzést. Teljesen újszerű semmi baja nincs. Ezzel szemben az Esprit táskám ennyi idősen már cafatokban foszlott.

Szóval tartósnak tényleg tartós, csak nekem kényelmetlenek a cipőjeik.

2015. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon jók a cipőik és megérik az árukat! Tartósak, kényelmesek, minőségiek, szépek! Egyszerű letisztult vonalaik vannak igaz vannak olyan cipőik amik számomra túl "csicsásak" vannak lehetetlen színkombinációk, de szerencsére vannak visszafogottabb elegánsak is amik nagyon jól néznek ki!
2017. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!