Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel tudom öltözködéssel...

Mivel tudom öltözködéssel tudom kiegyenlíteni a rövid hajam? 15/l

Figyelt kérdés

sminkelni nem igazán szeretek,elég sportosan öltözködök nem akarom hogy többet azt mondják rám hogy "úgy néz ki mint egy fiú"

-állatában sportcipőt veszek fel

-csőgatya meg színes vicces pólók

Min kéne változtatnom?



2015. febr. 23. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmin, jó ez :)
2015. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Smink(már egy spirál is sokat számít), vicces póló helyett csajos, csinos kiegészítők.
2015. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) csinos kiegészítők alatt mit értesz?
2015. febr. 23. 21:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen hajad van?:) Egyébként ajánlom a szempillaspirált, feldobja az arcod.:) Az mindenkinek jól áll. Vagy egy kicsi szájfény. Hordj ékeszereket. Az öltözéked meg úgy jó ahogy van! Remélem segitettem. 😁
2015. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Öltözz úgy amilyen a stilusod!
2015. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

így úgy nézel ki mint egy leszbi, amivel alapból nincs semmi gond, csak ugye értelemszerűen a fiúk nem vonzódnak a leszbikhez (legalábbis, az igaziakhoz), szal ha szeretnél tetszeni fiúknak is akkor az öltözködéseden változtass.


öltözz nőiesebben. valami nőiesebb cipő, és szoknya, vagy leggings, hosszú felsővel.

a sportcipőt hanyagold. nemcsak nőietlen de utcára se nagyon való (bár ennyi idősen még belefér, sokan hordják, de mondjuk 16-18 évesen már tényleg hanyagold majd). persze amikor futni mész, akkor ok, oda való...

ennyi idősen már belefér egy kis smink is, szemhéjtus, szempillaspirál, szájfény, ilyesmi.

2015. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a rózsaszín vans cipőt is hanyagolnom kéne akkor? :(
2015. febr. 23. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen tökéletes a mostani, úgy öltözködj, amilyen a stílusod... NE oovadj bele a tömegbe... egyébként egy képről még biztosabban mondanának véleményt
2015. febr. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15 évesen felesleges játszani a nőcit, add magad. Ha fiús vagy, akkor fiús vagy, nem fáj ez senkinek, nem fogsz magányosan megöregedni, nem egy fiús lányt láttam, akinek volt/van barátja. Nagy eséllyel egy idő után úgyis változik az ízlésed, a te korodban én is nagyon fiús voltam, aztán nőiesedtem. De még mindig szívesebben hordok farmert mint szoknyát :) A rózsaszín Vansedet pedig leirigylem a lábadról :P
2015. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

végülis a vans cipővel semmi gond sztem. de hordhatsz néha, olyanokat h leggings, szoknya, nemtom.


a hajad festett? sztem a rövid haj csak akkor áll jól nőknek ha festve van, valami kicsit érdekesebb színre.

2015. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!