Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten milyen az idő...

Budapesten milyen az idő mostanában? Hogyan kell öltözködni? Kell még télikabát?

Figyelt kérdés
Külföldről jövők (Olaszországból) és azt szeretném kérdezni hogy milyen ruhákat hozzak?Milyen ruhákba járnak most? Nagykabát és csizma kell vagy elég egy bőrkabát, ballon is?
2015. febr. 26. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik nap hűvösebb van, másik nap melegebb. Szerintem elég egy vastag pulóver egy vékonyabb kabáttal, de sokan járnak még nagykabátban. Sapka, sál, kesztyű sem árt. Cipőből tuti nem kell bélelt, én szinte egész télen a tavaszi bokacsizmámat hordtam.
2015. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csizma kell de béleletlen?

Köszönöm szépen a választ!!!:)

2015. febr. 26. 08:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Még lehetnek itt mínuszok is, bár most 10-15 fok között van és esik az eső két napja. Márciusban, néha még áprilisban is szokott esni kis hó is, elég kiszámíthatatlan. Szerintem én csak a bőrkabátot hoznám, de több pulóvert, hogy alá tudjak öltözni.
2015. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

www.idokep.hu

Itt nyomon követheted milyen itt az idő. de én azért hoznék magammal meleg cuccot, jó mínuszok nincsenek de eső van, és még én is felveszek inkább egy vastagabb csizmát. Bár fagy már egy ideje nincs, de mondták hogy még előfordulhat.

2015. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ, mikor jössz...


egyébként az időképen ott van a 30 napos előrejelzés, az adhat némi támpontot

2015. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!